Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Жашківська МТГ🇺🇦
Додано 06 січ 2025

🇺🇦Жашківська МТГ🇺🇦

@ZhashkivmTG
Кількість підписників: 5 282
Фото: 4,920
Відео: 756
Посилання: 277
Опис:
Канал інформує про важливі зміни у житті Жашківської міської територіальної громади. Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст. Тел. (04747) 6-11-45 ✍️ Сайт: https://zhashkivska-gromada.gov.ua/
Джерело

🇺🇦Жашківська МТГ🇺🇦 | Сходи сіл Конельські Хутори та Медувата, що входять до одного старости...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Жашківська МТГ🇺🇦 🇺🇦Жашківська МТГ🇺🇦 @ZhashkivmTG
2 280 Охват/переглядів 2026-04-23 06:25 Повідомлення №6795
👥Сходи сіл Конельські Хутори та Медувата, що входять до одного старостинського округу, відзначилися активною участю жителів і жвавим обговоренням актуальних питань для їхньої місцевості.📄На початку зібрання староста 👤Алла Іщенко представила присутнім звіт про проведену роботу у 2025 році, підкресливши важливість підтримки з боку міського голови 👤Ігоря Цибровського та депутатів  міської ради, а також місцевого господарника. ▫️Важливою опорою для цього старостинського округу та надійним партнером для Жашківської громади є керівник ПСП «Конельські Хутори» Іван Харченко, який відповідально веде сільськогосподарську діяльність і бере активну участь у вирішенні суспільно важливих справ для населених пунктів. Авторитетного і добре знаного в селі господарника Івана Петровича місцеві жителі поважають. Натомість нового орендаря місцевого ставу із сусідньої Монастирищенської громади приймають неохоче. Десятиліттями люди вважали водойму «своєю» та безперешкодно нею користувалися. Наразі ж обурюються на встановлені користувачем правила та відсутність комунікації з населенням. ▫️Сходи села стали хорошою нагодою для знайомства з представниками ПП «Княжи Рам Україна», обміну думками, аналізу причин назріваючого конфлікту та пошуку шляхів його вирішення. А шляхи завжди знаходяться, якщо обидві сторони готові домовлятися і йти на компроміси. На цьому наголошував міський голова 👤Ігор Цибровський, схвально оцінивши тривогу місцевих жителів щодо збереження природних багатств їхнього краю, адже це про небайдужість і любов до маленької батьківщини. Також очільник висловив сподівання на те, що новий орендар добросовісно  користуватиметься водним об’єктом та зважатиме на пропозиції і конструктивні зауваження місцевих людей. Адже окрім виконання умов договору перед міською радою, водокористувач має відчувати відповідальність і перед громадою села.💬«Вкотре переконуюся, що лише в діалозі можна досягти порозуміння. Тому такі зустрічі вважаю важливою формою комунікації, що дає змогу особисто оцінити стан справ та настрої людей в кожному куточку громади. Захоплений активністю жителів цього старостинського округу, яким дякую за продуктивну зустріч,  а старості зокрема – за роботу на селі та організацію зібрання.» - прокоментував 👤Ігор Цибровський.