Джерело
Сергій Зеленський | Участь Лозівської громади у VІІ Конференції обласної асоціації футболу...
638 Охват/переглядів
2026-02-21 10:41
Повідомлення №9431
Участь Лозівської громади у VІІ Конференції обласної асоціації футболу стала знаковою подією для підбиття підсумків сезону 2025 року та формування планів на майбутнє. Представляв нашу громаду на цьому важливому заході заступник Лозівського міського голови Володимир Барановський. Разом із генеральним секретарем УАФ Ігорем Грищенком, начальником ХОВА Олегом Синєгубовим, головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко, провідними гравцями та тренерами обговорили стратегію збереження спортивної інфраструктури Харківщини в умовах воєнного стану.Лозівські футболісти гідно заявили про Лозівщину торік не лише на обласному, а й на всеукраїнському рівні. Зокрема, футбольний клуб «Авангард» виборов право змагатися у півфіналі аматорського Кубка України.Особливу увагу приділяємо дитячому футболу. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами гравці отримують можливість тренуватися за кордоном та проходити необхідну реабілітацію.Такі високі результати були б неможливими без надійної підтримки. Висловлюю щиру вдячність начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову за постійну увагу до потреб нашої громади та сприяння у розвитку спорту в регіоні. Також окремо дякую Олексію Левченку за його вагомий внесок, відданість клубу «Авангард» та всебічну підтримку гравців. Цінуємо внесок тренерів, дітей та батьків – лише спільними зусиллями здобуваються перемоги. Продовжуємо розвивати футбол, прославляти рідну Лозівщину та Харківщину!Все буде Україна!