Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK
Додано 06 гру 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Кількість підписників: 39 876
Фото: 1,800
Відео: 791
Посилання: 1,110
Опис:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Джерело

ZALIZNYAK | Те, що у Львові відбувся гей-парад, свідчить, що у цьому місті нема хр...

Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
10 000 Охват/переглядів 2026-06-08 10:02 Повідомлення №6656
Те, що у Львові відбувся гей-парад, свідчить, що у цьому місті нема християн, а мєнти є.Те, що у Львові нещодавно стало можливим цькування Ірини Фаріон, свідчить, що у цьому місті майже нема українців.Тому актуальним є завдання християнізації та українізації Львова.Християнізації може посприяти велика кількість християнських храмів, які там є. Щоправда, вони зараз заповнені якимись дивними людьми, які вдають, що моляться. Цікаво, до кого?Для них храми не опорні пункти християнського наступу чи оборони, але резервації. Адже вулиці вони віддали содомітам. Значить, незабаром віддадуть і храми.Ці «християни» дізналися лише про смерть Христа, а Воскресіння не помітили. Тому моляться до мертвого Бога.Незабаром, гей-парад відбудеться у Києві. Це засвідчить нам, що християн тут менше, ніж до Володимирового хрещення.Те, що у Києві досі функціонує музей булгакова (на муніципальні гроші) та чисельні капища УПЦ ФСБ, свідчить, що майже всі місцеві українці зараз на війні. Тут нікого не лишилося.Християнізацію Києва треба починати спочатку. Методами святого Володимира.Українізацію теж. Методами Петлюри.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання