Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK
Додано 06 гру 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Кількість підписників: 39 876
Фото: 1,800
Відео: 791
Посилання: 1,110
Опис:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Джерело

ZALIZNYAK | Спілкувався з бійцем, на рахунку якого більше сотні ворожих життів, і ...

Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
13 500 Охват/переглядів 2026-05-14 21:06 Повідомлення №6588
Спілкувався з бійцем, на рахунку якого більше сотні ворожих життів, і це він лише оперував попаданнями з відеопідтвердженням.Уявляєте — сто трупів?Я займався евакуацією поранених і загиблих майже три роки, мені, як професіоналу, цікаво:Скільки ворожих тіл було евакуйовано?Тобто потрапив наш боєць у ворога. Ворог впав і не подає ознак життя.Пройшло три дні.Через три дні наш боєць заступає на нове чергування.Чи зникло тіло ворога?Відповідь мене приголомшила.99,9 % — ніхто нікого не евакуював!!!Наш пілот розповів, що на його очах тіла російських солдатів їли собаки і коти, і через якийсь час він бачив в екран монітора лише кістяк окупанта.Питання мене зацікавило.Чому так?Відповідь, ви думаєте, вже самі знаєте.Тому що після загибелі «окупант» автоматично переходить у статус «зник безвісти».Якщо «зник безвісти», то і платити не треба.Полонені росіяни доповнили ще цікавими. Фактами Виявляється ! Після того як російський боєць відправився в «сіру» зону і зник зі звʼязку. ЙОГО ПИШУТЬ В СЗЧ !!!Вуа-ля! І 😄