Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK
Додано 06 гру 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Кількість підписників: 39 846
Фото: 1,800
Відео: 792
Посилання: 1,110
Опис:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Джерело

ZALIZNYAK | ДМС.Державна міграційна служба.Київ, зустріч з побратимом та юристом, ...

Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
14 700 Охват/переглядів 2025-12-08 14:42 Повідомлення №6038
ДМС.Державна міграційна служба.Київ, зустріч з побратимом та юристом, що на добровільних засадах допомагає білорусам з документами в Україні.Третій — позивний Вжух — це білоруський доброволець, має поранення, чотири роки воює за нашу державу, але на паспорт податися не може, бо загубилися документи, які могли б підтвердити, яким саме чином і коли він потрапив в Україну.Вжух привіз юриста та побратима на праворульному корчі, який підігнав білоруський єврей-ліволіберал, що прожив усе життя в Англії.Заправили цю машину на гроші, що взяті з «общака», який кожен білорус поповнює добровільно з виплат, що отримує, будучи військовим, за свою службу.Я, власне, не з пустими руками: у мене є всі довідки від військової частини, що білорус з позивним Квадрат буде дійсно воювати в даній військовій частині. Також я маю при собі всі довідки, що дійсно є в тій військовій частині, в якій Квадрат буде проходити службу. Також у мене є офіційна заява, затверджена нотаріально, що я є юридично відповідальною особою, якщо раптом білорус Квадрат передумає служити і йти на війну.Оскільки білоруський доброволець Квадрат через те, що не сподобався комусь, не зміг раніше влаштуватися в одну військову частину, а поки його документи розглядали, аби згодом відмовити, то Квадрат порушив час перебування в Україні.Потрібно сплатити штраф Україні за те, що білорус Квадрат не зміг швидко стати військовим і поїхати боронити Україну на фронті.Штраф сплачено з «общака», в який, як ви вже знаєте, білоруські добровольці щомісяця сплачують свій внесок, боронячи Україну на фронті.Вжуха я прописую в своїй квартирі, аби його не депортували з України і щоб Вжух далі міг збирати документи, аби офіційно потрапити на службу в мій підрозділ, щоб поїхати на фронт і боронити Україну.ДМС забитий різними кулінарними майстрами з продажу люля-кебабів, шаурми, чебуреків, самси: тут вам і афганці, і іранці, і індуси, і азербайджанці, і турки, з кожним поруч «ручний хохол», який бігає, як Смеґол з «Володаря Перснів», навколо свого господаря 😂З двадцяти чоловік відгадайте, скільки було військових.Вгадали?Так, лише я, Квадрат і Вжух, причому, судячи з процесів, які відбувалися, гірше за все справи йшли саме у нас 😂При чому що працівник ДМС реально хотіла нам допомогти , просто в силу складності законів і не можливості їх обійти вона тут безсила …Гай Річчі курить в сторонціА як пройшов ваш день?