Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 2 механізований батальйон ХАРКІВ🇺🇦
Додано 27 жов 2021

2 механізований батальйон ХАРКІВ🇺🇦

@ZSU_Kharkiv
Кількість підписників: 3 451
Фото: 4,070
Відео: 1,610
Посилання: 268
Опис:
2 механізований батальйон 127 овмбр ЗСУ Посилання на офіційний сайт батальйону: https://228.kh.ua/ Соціальні мережі: instagram https://instagram.com/228tro?igshid=YmMyMTA2M2Y= або @228tro facebook https://www.facebook.com/profile.
Джерело

2 механізований батальйон ХАРКІВ🇺🇦 | Дмитро на псевдо «Стеха» воює з початку великої війни. До того бойовог...

Логотип телеграм спільноти - 228 БАТАЛЬЙОН ТрО ХАРКІВ🇺🇦 2 механізований батальйон ХАРКІВ🇺🇦 @ZSU_Kharkiv
583 Охват/переглядів 2025-02-09 20:27 Повідомлення №5351
Дмитро на псевдо «Стеха» воює з початку великої війни. До того бойового досвіду не мав. Проте був реально «запаяний» на захист своєї країни. Участь у бойових діях під час контрнаступу на Харківщині (2022 р.) довела: з нього вийшов справжній воїн. На бойових позиціях Дмитро набув різний досвід. У роті вогневої підтримки він з побратимами відбив не один ворожий штурм. А ще навчився копати бліндажі, евакуювати поранених на квадроциклах. У Бахмуті, під Торецьком, на Сумщині та Запоріжжі тримав оборону на спостережних пунктах. Та й сам неодноразово ходив у штурми як командир відділення. Його улюблений вислів: «Треба завжди ризикувати. Та ризик має бути розумним». В одному з боїв на Запоріжжі хлопець дивом залишився в живих. Над його головою вибухнула граната Ф-1 – осколкова. Було боляче, бо отримав 7 осколків у голову та 22 осколки у кінцівки. Потім були шпиталь, операції. Втративши око та отримавши статус «обмежено придатний», Дмитро все ж повернувся на службу до бригади. Нині він головний технік роти 228 ОБ 127 ОБр ТрО. Після війни мріє продовжувати рухатися у військовому напрямку. Насправді, про таких як він можна знімати фільми. А наразі доречно сказати: «Навіщо потрібні супергерої, якщо в ЗСУ є такі бійці як Дмитро?».🫡