Джерело
За чесні тарифи | У Затоці немає води. Люди миють руки в Дністровському лимані. Це реаль...
590 Охват/переглядів
2025-05-29 12:14
Повідомлення №23211
У Затоці немає води. Люди миють руки в Дністровському лимані. Це реальність 2025 року.До нас звернулись мешканці Затоки з кричущою ситуацією:🔹 На десятки вулиць — одна бочка води.🔹 Люди змушені ходити до лиману, щоб елементарно помити руки.🔹 Попереду — спека до +30°C.🔹 А у відповідь — тиша.Причина?⚠️ КП «Бугаз» має борг у 316 000 грн за розподіл електроенергії.У результаті ДТЕК відключив підприємство, що і призвело до зупинки подачі води в Затоці.А тепер головне:📍 Це зона відповідальності керівництва Кароліно-Бугазької громади.Це їхній прорахунок. Це їхня бездіяльність.І саме через це — люди залишились без води.Команда «За чесні тарифи», включаємось у ситуацію.📌 Зараз ми:— Збираємо всі документи— Вивчаємо обставини— Вникаємо в юридичні та технічні нюанси🔴 Ми не залишимо це питання без уваги.🔴 Воно під особистим контролем.🔴 Ми не заспокоїмось, доки вода не повернеться в домівки людей.📣 Я, разом із командою — включаюсь у цю історію.Ми доб’ємось, щоб люди Затоки знову мали воду.Бо чесні тарифи — це не лише про платіжку. Це про гідність, безпеку й право жити нормально.ПІДПИСУЙТЕСЬ