Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АЛЛА ЗАДНЕПРОВСЬКА | Про коучинг, людей та життя
Додано 14 лип 2024

АЛЛА ЗАДНЕПРОВСЬКА | Про коучинг, людей та життя

@ZA_live
Кількість підписників: 1 411
Фото: 563
Відео: 139
Посилання: 873
Опис:
Я Алла Заднепровська – засновниця МКГ “Живе діло” та першої в Україні Міжнародної Інтегральної Коучинг Школи, коуч перших осіб і ТОП-команд, бізнес-тренер, ментор, консультант. Закохала в коучинг понад півмільйона людей♥️
Джерело

АЛЛА ЗАДНЕПРОВСЬКА | Про коучинг, людей та життя | ЩО РОБИТИ, КОЛИ «НЕ ТІ» ЕМОЦІЇ?⚡️Завжди події викликають якусь емоційн...

Логотип телеграм спільноти - АЛЛА ЗАДНЕПРОВСЬКА | Про коучинг, людей та життя АЛЛА ЗАДНЕПРОВСЬКА | Про коучинг, людей та життя @ZA_live
326 Охват/переглядів 2024-10-22 08:05 Повідомлення №2243
ЩО РОБИТИ, КОЛИ «НЕ ТІ» ЕМОЦІЇ?⚡️Завжди події викликають якусь емоційну реакцію. Емоції з'являються на підставі своєрідного ментального фільтра - переконання, крізь який йде вибір, в який емоційний колір – позитивний чи негативний – «забарвлювати» цю подію в собі. 💥Позитивний – інтерес, радість, захоплення, захоплення, натхнення, щастя, драйв тощо.⚡️ Негативний – низькі емоційні тони – гнів, агресивність, роздратування, образа, прикрість, дискомфорт, вина, сором і т.д. Емоція викликає таку думку, що провокує іншу емоцію. Ми потрапляємо в мережі так званої «вісімки», думка – емоція, емоція – думка. Що ж робити? Техніка "СТОП" 🛑 1️⃣Зупинитись. Сказати собі: "Стоп!" 2️⃣Усвідомити через відповіді питання: 🔸Що зі мною відбувається? 🔸Де я перебуваю? 🔸Яку відчуваю емоцію? 3️⃣Розуміючи, до чого може призвести рух такої «вісімки» всередині, відповісти на ще одне запитання: 🔸А чого я хочу у цій ситуації? 4️⃣І тоді вже доречне питання: 🔸Яка емоція буде більш продуктивною для того, щоб отримати бажане? 5️⃣Тут можна використати будь-які методи перемикання емоцій, які ви знаєте. 6️⃣Тепер з'являється доступ до конструктивної поведінки у відповідь на запитання:🔸Які мої дії сприятимуть бажаному результату? 7️⃣Взяти на себе відповідальність за наслідки та діяти! Адже навряд ми хочемо, щоб іншому було погано, боляче. Нам важливо, щоб люди посміхалися, були щасливими. Адже так? Тоді й нам трішки тепліше і радісніше поряд з ними. 💫Вибір за кожним із нас! І навіть якщо ми не обираємо – це також вибір.