Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK
Додано 14 лип 2024

ZALIZNYAK

@ZALIZNYAK1889
Кількість підписників: 3 850
Фото: 992
Відео: 403
Посилання: 510
Опис:
Засновник організації Традиція і Порядок, Вуличний боєць, письменник, офіцер ЗСУ
Джерело

ZALIZNYAK | Не був і не є фанатом зброї.Тримання зброї в руках не викликає в мене ...

Логотип телеграм спільноти - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @ZALIZNYAK1889
857 Охват/переглядів 2026-04-18 18:51 Повідомлення №3561
Не був і не є фанатом зброї.Тримання зброї в руках не викликає в мене «ерекцію». Вважаю перевагою чоловіка його розум, а не шматок спеціально зібраних металевих запчастин.Мій батько любив зброю, він цілими днями чистив, розбирав, збирав легальні і нелегальні нагани, револьвери «Бульдог», антикварні «Люгер» або «шмайсер».Мені це все не до душі.Мій розум та досвід дав мені розуміння, що у поганих людей зброя чомусь завжди є, і стріляють вони, не вагаючись а у добрих чомусь її під рукою майже ніколи немає….Ви можете все життя займатись боксом або боротьбою, а загинете від пострілу з обрізу в груди під наркомана, що ледь стоїть на ногах.Зброю сьогодні оформити не проблема взагалі!!!Три дні — і ви тримаєте легальний мисливський гладкоствольний дробовик.Тиждень роботи з дозвільними документами — і нарізний карабін у вас.Хочете бойовий пістолет?Без питань, в мене є знайомі, які свою першу наградну зброю отримали у 18 років!Мій пістолет АПС отримав від КО ще у 2022-му році.Пістолет Глок-19 мені видавали в 413 полку «Рейд».Йдіть в армію — і буде вам зброя, навіть якщо ви її не любите.