Джерело
Z A C A R P A T Ц І | НОВИНИ | У Варшаві група з приблизно десяти місцевих молодиків жорстоко побила ...
1 740 Охват/переглядів
2026-05-17 09:18
Повідомлення №20620
У Варшаві група з приблизно десяти місцевих молодиків жорстоко побила трьох українських підлітків через те, що вони розмовляли між собою українською мовоюНапад стався пізно ввечері на Свєнтокшиському мості (Most Świętokrzyski) у польській столиці. Агресивна компанія молодиків польської національності почула українську мову, після чого почала вигукувати ксенофобські образи, вимагаючи від хлопців «забиратися до України», а потім перейшла до фізичного насильства.Нападники діяли з особливою жорстокістю: підлітків не лише били ногами та кулаками, а й застосували проти них перцевий газ. Одного з українців нападники намагалися перекинути через перила мосту прямо у Віслу. Найбільше постраждав хлопець на ім'я Артем — його госпіталізували до хірургічного відділення з тріщиною черепа та важкими травмами обличчя, де терміново прооперували.Інцидент набув величезного розголосу та дійшов до керівництва Міністерства внутрішніх справ Польщі, яке заявило про «нульову толерантність» до злочинів на ґрунті ненависті. Завдяки записам із камер відеоспостереження місцева поліція вже встановила особи та затримала п’ятьох ключових фігурантів нападу віком від 15 до 18 років. Як з'ясувалося, дехто з них уже мав проблеми із законом.Наразі польська прокуратура наполягає на суворому покаранні: для повнолітніх учасників бійки вимагають тримання під вартою, а долею молодших нападників займатиметься сімейний суд. Постраждалі підлітки перебувають під наглядом лікарів та правозахисників. Слідство триває.🐻17.05.2026TikTokl Instagraml Facebook