Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_
Додано 14 лип 2024

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_

@YuriyShutiak
Кількість підписників: 292
Фото: 18,700
Відео: 9,860
Посилання: 6,010
Опис:
Очистимо рідну неньку від московських окупантів
Джерело

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ | Висловлю непопулярну думку щодо Орбана та Зеленського. Давайте спочатк...

Логотип телеграм спільноти - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ @YuriyShutiak
48 Охват/переглядів 2026-03-07 05:44 Повідомлення №44044
Висловлю непопулярну думку щодо Орбана та Зеленського. Давайте спочатку пройдемося по ключовим питанням.Орбан — чмо, від якого можна очікувати будь-яких провокацій? Так.Орбан має великі шанси програти вибори? Дуже великі, його можуть врятувати тільки похибки в опитуваннях та мажоритарні округи, які він нарізав як собі вигідно.Чи зробить нам поразка Орбана краще? Це буде перемога для всієї Європи?Кого Орбан обрав як ключовий обʼєкт для свого "ворога" на виборах? Україну та ЄС. 🇭🇺 Від цього відштовхуємося. Його критика ЄС та України — це енергія, на яку для її ефективного використання потрібне "паливо". А паливом можуть бути інформаційні приводи з боку ЄС та України. А коли він волає просто так, і на нього ніхто не реагує та всім начхати, то він одразу й втрачає силу цієї "енергії". Бо виходить, що він настільки нікчема, що на нього не звертають увагу та зневажливо чекають, поки він там програє вибори.☝️ Тому Єврокомісія й мовчить. Бо інакше Орбан буде виглядати ледь не захисником Угорщини від нападок Брюсселя та Києва. Тож на його провокації звісно треба реагувати, але розумно. У чаті підкинули ідею, щоб на заяви Орбана відповідав не президент, а наш МОЗ. І показати рівень Орбана (ти нам нецікавий, з тобою наш міністр поговорить), і справді кумедно жартувати, але без перебору. А бажано ігнорувати. Оця історія з "Ощадбанком", наприклад, вийде Угорщині в 150 млн євро в результаті, якщо інкасаторські авто не повернуть. І державі не сильно треба лізти — група адвокатів толкових змусить Орбана потім скиглити, що він ще й винен Україні лишився. Тобто довгостроково він собі зовсім погано зробив. Але короткостроково — навіщо розповідати про ЗСУ, які дадуть Орбану по зубах? Ви шо там, йобнулися, бичити на країну ЄС та НАТО? Бо це ж погроза вже не Орбану, а Угорщині. І одразу вчора лідер опозиції Мадяр сказав, що це перебір, бо одна справа Орбан, інша справа — говорити, що наша армія якщо що вдарить по Угорщині, щоб Орбан мовчки сидів. Навіщо це? Наразі треба бути дуже обережними. Обережно подати в суд, обережно нагадати Орбану, що ця історія з "Ощадом" у підсумку тільки вдарить по ньому. Без різких рухів. Затримати зараз угорців в Україні чи вислати дипломатів — Орбан розкаже, як він має рацію, що Україна його щімить та він єдиний захищає Будапешт. 🙅‍♂️ Орбан хоче, щоб із нього зневажливо глузували, називали його імʼя частіше, провокували на відповідь. Бо це показує угорцям його важливість, його статус — он, гляньте, як на нього не начхати, тому треба всім прийти та голосувати за нього, бо він принесе в Європу мир! І ми на жаль наразі ведемося на ці провокації. Так, у Мюнхені Зеленський жартує про вагу Орбана, "хі-хі ха-ха", усі аплодують. Вони будуть так аплодувати, якщо Орбан якимось дивом виграє вибори? 🙂Дике поле