Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_
Додано 14 лип 2024

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_

@YuriyShutiak
Кількість підписників: 294
Фото: 18,700
Відео: 9,860
Посилання: 6,010
Опис:
Очистимо рідну неньку від московських окупантів
Джерело

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ | А зараз тримайте зраду. Яка вже коштувала нам десятки мільярдів. Десь ...

Логотип телеграм спільноти - SHUTIAK_ ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ @YuriyShutiak
36 Охват/переглядів 2025-05-07 10:02 Повідомлення №33431
🤬А зараз тримайте зраду. Яка вже коштувала нам десятки мільярдів. Десь під 50 млрд….Влада повністю ЗІРВАЛА перезавантаження митниці! Попри закон і вимоги міжнародників. Просто цинічно не виконуючи те, що прямо зобовʼязані. ‼️Міністерство фінансів вже 5 місяців повністю ігнорує норму закону про створення комісії про обрання голови Митниці, що є початком запуску перезавантаження. 💁‍♂️Робить це особисто міністр Сергій Марченко. Допоміг йому урядовий комітет (очолює Юлія Свириденко). А роблять вони це по прямій вказівці з Офісу Президента поховати реформу. 🤦‍♂️Це не тільки покриття чинної корупції на митниці, кидок США, МВФ та Світового банку (нагадаю, наші в кінці 2024 року навіть вже за реформу митниці гроші отримали), але і зрив майбутнього маяка МВФ. Де обрання голови Митниці мало б відбутися до кінця червня 2025 року. Це вже точно нереально зробити по строкам.Тому окрім втрат від контрабанди ми ще і ризикуємо зірвати фінансування МВФ. Прям «флеш-рояль» корупції вийде 🃏🎬Ось у відео вся хронологія подій, як Мінфін покриває бажання ОП і далі «знімати маржу» з митниці. 🤯А потім у Вашингтоні обираючи між зробити реформу чи підняти податки, наші урядовці явно оберуть не перше. А це мільярди, які б могли б йти на ЗСУ, а не кишеню тих, хто кришує корупцію. 🤷‍♂️Я чесно, намагався це питання вирішити без скандалу. Але тут без розголосу вже не вийде.🙏Тому кому не байдуже ще наявність грошей на армію та шанс, нарешті навести лад на митниці, прошу допомогти з поширенням і розголосом. P.S. Постанову про звільнення міністра з посади через втрату довіри, скоро зареєструю 🔜https://youtu.be/yYCUX4H8KrA?si=nRDCW8GigUbeuz-n