Джерело
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Як ТІЛО через СИМПТОМИ відбиває наш внутрішній стан Ми з вами вже знає...
89 Охват/переглядів
2026-03-27 08:40
Повідомлення №5882
Як ТІЛО через СИМПТОМИ відбиває наш внутрішній стан Ми з вами вже знаємо, що передує появі симптому в тілі якась стресова ситуація, яка сталася несподівано, була драматична для нас і ми проживали її ізольовано – усередині себе самої. Такими подіями могли стати: важкі новини, хвороба близького чи втрата, звільнення з роботи, фінансові втрати, зрада партнера тощо — все це часто запускає всередині дуже глибокі процеси: ➡️ страх за майбутнє ➡️ відчуття, що “ґрунт пішов з-під ніг” ➡️ придушення своїх почуттів ➡️ накопичене безсилля, яке не можна було показати чи прожити. Якщо в той період не було можливості безпечно прожити тривогу, біль, агресію, розгубленість, горе чи втому, то тіло через час почне виявляти це через симптоми. І тоді симптоми стають не ворогом, а способом організму показати: "Мені важко це нести в собі. Зверни увагу на причину" Коли людина довго живе у тривозі, напрузі, невизначеності чи переживання втрати, психіка залишається у стані підвищеної готовності. Звідси і виникає: ❗️тривога і внутрішня напруга — ніби організм постійно чекає на небезпеку ❗️головний біль, спазми, затискачі — так утримується тілесна напруга, коли неможливо розслабитися ❗️збої в ШКТ - це одна з найчутливіших систем до стресу, пригнічених емоцій, страху ❗️втрата енергії, сил — сигнал тіла, що ресурсів стало замало Тому важливе рішення - це розібратися із психосоматичною причиною симптомів, дати тілу зняти напругу ⚡, поміняти глибинні реакції та дати тілу відновитися 👍 Чекаю на консультації та сеанси терапії 🤗 @YuliyaPelykh Якщо ви хочете самостійно знайти і розібратися з причиною своїх симптомів, то чекаю вас на Курсі ПСИХОСОМАТИКА:мова тіла 14 уроків: теорія+ практики + повний довідник хвороб Пишіть в особисті