Джерело
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Сьогодні ми з вами розберемо найчастіші причини зайвої ваги 🤗 Зайва ва...
128 Охват/переглядів
2025-03-23 17:47
Повідомлення №4767
Сьогодні ми з вами розберемо найчастіші причини зайвої ваги 🤗 Зайва вага, якщо вона є, значить вона для чогось вам потрібна. Пам'ятайте, ми говорили, що тіло лише відбиває наш внутрішній стан, наші почуття та емоції. І якщо нам щось загрожує, або не задоволені якісь наші потреби - тіло відразу приходить нам на допомогу Отже, приступимо 1 причина – зайва вага приховує нашу СЕКСУАЛЬНІСТЬ -Можливо був негативний досвід, і тепер страх домагань, насильства робить наше тіло не привабливим для чоловіків. Або я одружена, і мені небезпечно, щоб інші чоловіки звертали на мене увагу (ревнивий чоловік, або я сама можу захопитися і піти від чоловіка) У разі зайвої ваги у чоловіків – жінки завдавали мені емоційного болю, тому зараз я закриваюся від них зайвою вагою. 2 причина - ОСОБИСТІ КОРДОНИ Я не вмію вибудовувати особисті кордони, мене звинувачують, кривдять, критикують, пригнічують, тому хочу захиститися, сховатися в цю "подушку безпеки", щоб зменшити біль від оточуючих. 3 причина - ЗНАЧИМІСТЬ Це причина, навпаки, не сховатись, а показати себе, показати свою "вагу" в суспільстві, щоб мене визнавали, вважали вагомою особистістю, бути значущою у своїх колах. 4 причина - СТРАХ ВИЖИВАННЯ Це страх залишитися без засобів існування, страх браку грошей, страх залишитися голодним. Звідси й іде накопичення запасів, чи мало раптом усе закінчиться, і я залишуся ні з чим. 5 причина - ЕМОЦІЇ Це пригнічені наші емоції – образа, почуття агресії, сорому, ненависті, горя. Я не можу їх відкрито виявляти, проживати, і тоді тіло їх накопичуватиме у вигляді ваги. Сюди ж можна віднести і почуття стресу, коли ми його "заїдаємо" 6 причина - НЕЗАДОВОЛЕНІСТЬ Незадоволеність своїм життям – немає стосунків, немає грошей, немає реалізації, немає дітей, немає сексу, немає спілкування тощо. Ми не приймаємо таке життя, не приймаємо себе, не приймаємо свого тіла. 7 причина - ПОЧУТТЯ ВИНИ Я ношу в собі почуття провини за щось, звинувачую себе і тим самим караю себе.Якщо ви хочете відслідкувати свої індивідуальні причини ЗАЙВОЇ ВАГИ та опрацювати корінь. , ставте + в коментарях!