Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Додано 14 лип 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Кількість підписників: 778
Фото: 795
Відео: 913
Посилання: 1,840
Опис:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk
Джерело

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Хочу відпустити образи 💚 Перше з чого важливо почати, це визнати в соб...

Логотип телеграм спільноти - СЕКРЕТИ Психосоматики з Юлією Пелих. ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ @YullaPe
129 Охват/переглядів 2024-12-28 10:59 Повідомлення №4318
Хочу відпустити образи 💚 Перше з чого важливо почати, це визнати в собі це почуття образи і проговорити його: Так, я ображаюся. Мені не приємно. Мені погано. 💚 Відчути, де знаходиться ця образа в тілі. Це горло? Як грудка у горлі. Не можу проковтнути, наче застрягла. Чи мене душить образа? А може, це в грудях? Тисне на мене? Палить усередині все? Стискає від болю? На що вона схожа? На темну пляму? Або на колючого їжака? Який у вас образ образи? Виведіть її з тіла і запитайте її: Чому ти прийшла мене навчити? Усвідомте відповідь і подивіться, що відбувається з нею далі. Ось така проста практика, а багато дає цікавих інсайтів. 💚 Кому складно робити практики в уяві, можна зробити чудову практику ЛИСТ ОБРАЗИ. Це також допомагає виразити всі образи, які є всередині на аркуші паперу. І писати краще в такій послідовності:  💔 Я злюся на тебе за… Я розгнівана тим, що ти… Як ти міг/могла зі мною так вчинити Мені було прикро, коли ти... Я ображаюся на тебе за… 💔 Боюся, що… Мені страшно, що… Я налякана… Я не хочу, щоб… 💔 Мені боляче від того, що… Мені було боляче, коли... Я зазнала болю… 💔 Я розчарована тим, що… 💔 Мені сумно через те, що… 💔 Мені шкода, що ти… Я відчуваю провину за те, що… Мені соромно, що я… Вибач, що я… 💔 Я дякую тобі за… Дякую тобі, що ти… Я прощаю тебе… 💔 Я люблю тебе. Відпускаю тебе з коханням. 💚 Попрацювати з ПРАКТИКИКОЮ ПРОБАЧЕННЯ уна курсі ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ, де ви пробачаєте не тільки інших, а й себе! Це дуже важливо! Перестати звинувачувати себе, соромити себе, знецінювати себе! А навпаки дати собі ПІДТРИМКУ, КОХАННЯ ТА ПІКЛУВАННЯ. 💚 Ну і ще варіант попрацювати з травмами дитинства, знайти ті дитячі образи, які досі живуть усередині та звільнитися від них! У цьому можу допомогти вам я, пишіть, записуйтесь на КОНСУЛЬТАЦІЇ і я вас дбайливо доведу до результату ❤️ Записатися завжди можна за посиланням @YUgarmoniia До зустрічі 🍀 🤗