Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ігровий Йогурт
Додано 14 лип 2024

Ігровий Йогурт

@Yogurt_UA
Кількість підписників: 1 017
Фото: 274
Відео: 36
Посилання: 160
Опис:
‼️У ЗАКРІПЛЕНИЇ Є ПРАВИЛА КАНАЛУ, ОБОВ'ЯЗКОВО ЇХ ПРОЧИТАЙТЕ‼️ Бажаю добре провести час! Якщо ви хочете мене підтримати: https://send.monobank.ua/jar/7n2q2YBLeM Бот для зв'язку: https://t.me/Yogurt_Game_UA_bot

👥 Кількість підписників

1 017
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: +8

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,360 25-06-22 10:57
Вітаю. Просили передати інформацію про цю, м'яко кажучи кончену людину, яку можуть випустити вже у 2026 році, а тому ця інформація потребує широкого розголосу:Словом,я тут аби розказати про справу Романа Міклашевського. Чорт ще той,який на мою думку заслуговує на смертну кару.Він жив на Рівненщині,і в 2009 році він вбив та зґвалтував Катерину,якій було 11 років. Зґвалтування як я зрозумів пройшло інородним предметом. Але коли знайшли тіло дівчинки він ледь не миттєво зізнався у скоєному та показав на той час ще міліції де закопав особисті речі підлітка. Йому далі 12(якщо не помиляюсь) років тюрми але відсидів він лише 10,бо весь час перебування у тюрмі він подавав апеляції і одну з них прийняли,і випустили його. Проте 02.10.2024 він скоїв замах на зґвалтування та умисне вбивство Юлії,його сусідки. На щастя постраждала змогла обдурити його та втекти,після чого вона та поліція знайшли його. Матір Романа навіть дзвонила Юлії та просила забрати заяву,пізніше почала маніпулювати тим,що зробить самогубство,потім до цієї телефонної розмови підключився сам Роман і почав розказувати як йому було погано в тюрмі. Єдине хороше що дала ця розмова це знання про місце перебування злочинця,і поліція змогла його затримати. Хоч експертиза змогла довести що Роман був повністю осудний і чудово знав що робить,все ж йому призначили не великий срок бо причині,що стаття про легкі побої утратила свій срок придатності.Наразі відомо,що в 2026 році Юлія планує судитись з Романом,і якщо вона програє — він вийде на свободу прямісінько із зали суду. У мене є знайомі в Рівному,і після того як я дізнався про цю справу — я пиздець як переживаю за них,бо є ледь не 100% вірогідність що цей уїбан продовжить вбивати або намагатись вбити когось ще.Інформацію про цей злочин я взяв із відео ютубера Blogmaster — посиланняСитуація потребує масштабного поширення.
👁 706 25-06-14 20:19
Такс, ну за демократичними виборами виходить, що стрім буде проведено 17 червня о 18:00! Я буду грати 3 (і якщо встигнемо) 4 чаптер з гри Дельтарун + паралельно усі ваші донати впродовж стріму підуть на ще не закриті збори, націлені на підтримку військових! (звіт викладу у тг-каналі) Коротше, усі, хто хочуть просто почілити і подивитись, як я страждаю і паралельно граю роль перекладача - буду тільки рада вас бачити)І ще міні ремарочка. Так, я знаю, що все ж більшість голосів (52%) проголосувало саме за час 19-20, однак я вирішила все ж почати трохи раніше з тієї причини, що, як мені відомо, 3 та 4 чаптери ДУЖЕ великі (3 особливо), і якщо починати о 7 вечора, то це затримається до 2-3 ночі напевне, поки я бодай один із чаптерів пройду (а відпочити після стріму теж трохи кортить). Грубо кажучи, не переймайтесь - допоки я не пройду бодай 3 чаптер, я стрім не закінчу (а це РЕАЛЬНО надовго лол) + те, що ви пропустили, ви зможете подивитись згодом, оскільки усі стріми на каналі зберігаються. Коротше, чекаю!!!❤️
👁 1,100 24-10-09 12:31
Друзі, ми стоїмо перед важливим викликом!В Україні намагаються узаконити радянську систему транскрипції японської мови — систему Поліванова. Ця застаріла схема не відображає сучасних реалій і є частиною радянської спадщини, від якої ми прагнемо відмовитися. Нам важливо зберегти культурну незалежність і використовувати сучасні системи, що шанують японську мову та українську фонетику!Повний текст дискурсу можете почитати тут.Тому ми закликаємо всіх долучитися до протесту! Що треба зробити? Надіслати лист до Інституту сходознавства, Міністерства освіти та науки України і Міністерства закордонних справ. Це легко:– Скопіюйте текст листа-петиції.– Впишіть своє імʼя.– Відправте його на три адреси:Інститут сходознавства: [email protected]МОН України: [email protected]МЗС України: [email protected]Чому саме лист? Тому що це офіційне звернення, на яке Інститут сходознавства, Міністерство освіти та МЗС не можуть не відповісти. Якщо надійде достатньо багато звернень, проблема стане більш очевидною і вони будуть змушені відреагувати. Пишіть листи та розповсюджуйте цей заклик! Давайте здіймемо справжнє цунамі підтримки, інакше залишимося з «сусі» та «утіхою». Разом ми можемо змінити ситуацію!#не_сусні_ні_русні