Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА
Додано 06 січ 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Кількість підписників: 5 951
Фото: 1,650
Відео: 1,480
Посилання: 596
Опис:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Джерело

ДекабриСтська ПравдА | У Закарпатському ДСНС, схоже, остаточно переплутали службову нараду з ...

Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
3 110 Охват/переглядів 2026-05-28 12:17 Повідомлення №4457
У Закарпатському ДСНС, схоже, остаточно переплутали службову нараду з дешевим цирком.😁Під час офіційного представлення нового заступника начальника ГУ ДСНС України у Закарпатській області Євгена Праслова начальник управління Олег Самсоненко влаштував такий «перформанс», що тепер про це говорить уже вся країна.За словами виконавчого директора Обʼєднаної єврейської общини Віталія Камозіна, Самсоненко приніс до актової зали єврейський релігійний головний убір із накладними пейсами та почав вимагати, щоб новопризначений заступник одягнув це просто під час службової наради перед особовим складом.І це все — у формі ДСНС, на офіційному заході та під сміх колег.Після наполегливих вимог керівника Праслов усе ж був змушений одягнути цей головний убір для фотографування. Але на цьому треш не закінчився.Далі, за словами Камозіна, Самсоненко видав узагалі «геніальну» фразу, заявивши, що заступник нібито «за своєю хитрістю нагадує цей народ», після чого ще й почав розповідати, що на наступному шикуванні всі будуть у касках, а заступник має стояти у строю вже в цьому «капелюсі».Тобто поки країна воює, рятувальники витягують людей з-під завалів і працюють під обстрілами, хтось у кабінетах вирішив влаштувати клоунаду з національними та релігійними темами під час офіційної службової наради.Якщо все це офіційно підтвердиться, то історія виглядає вже не як «невдалий жарт», а як повний сором для керівника такого рівня. Бо одна справа — тупий гумор на кухні, і зовсім інша — публічне приниження людини у формі під час офіційного заходу.Схоже, деяких начальників уже настільки заносить від власної «важливості», що вони починають плутати державну службу з особистим стендап-клубом.😁