Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА
Додано 06 січ 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Кількість підписників: 5 951
Фото: 1,650
Відео: 1,480
Посилання: 596
Опис:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Джерело

ДекабриСтська ПравдА | Ви взагалі можете собі уявити? 🤭Суддівський хряк, системний вимагатель...

Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
8 039 Охват/переглядів 2026-01-31 09:45 Повідомлення №3748
Ви взагалі можете собі уявити? 🤭Суддівський хряк, системний вимагатель неправомірної вигоди з громадян, людина, яка поставила правосуддя в Україні на комерційні рейки, нагрібши стільки, що вистачить не на одне життя, — суддя Заводського районного суду Сергій Щербина.І не один, а в тандемі з миколаївським адвокатом-бігунком, відомим у народі як «бігунок на шпильках», паном Дмитром Костоусовим.Цей юридично-корупційний дует вирішив раптово згадати про високі матерії та подати цивільний позов про захист честі і гідності хряка Сергія Щербини у Центральний районний суд — проти миколаївського активіста та борця з корупційними маразмами Дениса Жело.Джерело : https://t.me/zhelo_den/1037👉 Честь суддівського хряка оцінена в 25 00 000 гривень.Недорого. Мабуть, тому що тухлятина ніколи дорого не коштувала 🤭Ну що тут скажеш…Казкові долбойоби.🤦І у Сергія, і у Дмитра честь та гідність закінчилися давно — ще до революції.Один торгував рішеннями в мантії, інший — справами у слідстві міліції, направо і наліво, без сорому і пауз.🤦Шановний Денисе Вікторовичу, ви вирішили вирізати ракову пухлину на тілі миколаївської судової системи у вигляді судді-хряка Сергія Щербини. Наш творчий колектив вас у цьому повністю і беззастережно підтримує.🫡Краще зробити це зараз, адже після закінчення війни і нашої перемоги прийдуть з фронту хлопці, і цю пухлину можуть видалити вони — вже не за допомогою фінки, а за допомогою бойового ударного дрона.🤭