Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА
Додано 06 січ 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Кількість підписників: 5 951
Фото: 1,650
Відео: 1,480
Посилання: 596
Опис:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Джерело

ДекабриСтська ПравдА | Не відкриємо Америки, якщо скажемо чесно: все, що було збудовано в Мик...

Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
3 260 Охват/переглядів 2026-01-14 17:12 Повідомлення №3649
Не відкриємо Америки, якщо скажемо чесно: все, що було збудовано в Миколаєві за останні сто років, будувалося ще в “кляті колоніальні часи” — за Радянського Союзу, який сьогодні так завзято проклинають усі підряд, включно з деякими особливо ідейними молодими членами нашого колективу 🫡Тоді будували заводи, нові житлові мікрорайони, дитячі садки, кінотеатри, палаци культури. Тягнули світло, воду, газ, телефонний зв’язок, асфальтували вулиці.Ось вам, шановні містяни: користуйтеся і радійте життю.Отримавши у 1991 році місто «під ключ», нова міська влада не лише нічого не продовжила будувати, а й за 35 років так і не спромоглася вчасно ремонтувати те, що дісталося їй у спадок.Зрозуміло, що з часом будь-яка техніка зношується.І ось результат: 40 тисяч мешканців Тернівки, Соляних і Північного вже третій день сидять без води.Порвало стару магістраль, яка живила ці райони.А відремонтувати її, як завжди, обіцяють не завтра…Якби наш мер Сеня, депутати та начальники міських комунальних підприємств хоч краєм вуха почули, що про них говорять бабусі, які носяться Соляними з порожніми баклажками, щоб було чим злити лайно на 9-му поверсі будинку, збудованого за СРСР, —вони б, мабуть, склали пальці в дулю, зайшли за ріг, щоб ніхто не бачив, і застрелилися з неї в праву скроню. 👍Намертво.😁І списати це на війну не вийде. Трубу прорвало не від ворожого удару, а від вашої безгосподарності, байдужості та хронічної імпотенції.І так — у всьому.Бідний Миколаїв.🫡