Джерело
ДекабриСтська ПравдА | У редакцію надходять тривожні сигнали від співробітників одного з підр...
3 410 Охват/переглядів
2026-01-08 10:42
Повідомлення №3610
📩 У редакцію надходять тривожні сигнали від співробітників одного з підрозділів поліції Миколаївщини. Порядні люди просять звернути увагу на ситуацію всередині колективу, яка, за їхніми словами, давно вийшла за межі здорового глузду.Йдеться про Тетяну Кондратьєву, майора поліції, яку автори звернень називають людиною, що нібито системно «зливає» всіх колег працівникам СБУ та ДБР, внаслідок чого нормальних співробітників неодноразово відправляли у вимушені відрядження до інших підрозділів нашого регіону! Як показує практика в нашій області, це стало фірмовим коником Полководця з великої літери — генерала з широкими лампасами Сергія Махна: безкінечно тасувати людей місцями, наївно вважаючи, що від цих перестановок може зрости сума в його власному гаманці. 🤣За словами людей, її «авторитет» усередині колективу зашкалює, але не через професіоналізм чи лідерські якості, а через страх, напругу й постійне очікування чергового удару в спину.Люди не вимагають помсти.Вони кажуть простіше: хочеться, щоб усе, що було зроблено іншим, хоча б частково повернулося бумерангом — у вигляді перевірок, оцінки дій і службових висновків.🫡❗ Окреме питання викликає й публічна поведінка.🤷♂️На відео (справа, у білій футболці), як стверджують автори звернення, — начальниця СРПП ВП №8 Миколаївського РУП.І тут виникає вже риторичне питання:❓ Чи достойна людина обіймати керівну посаду, якщо, за наявною інформацією, дозволяє собі алкогольні посиденьки, публікацію «танців-віджимань» із кумою та розваги під російські пісні — під час повномасштабної війни?🎖️ Поліція — це не лише форма і звання.Це приклад, відповідальність і внутрішня культура, особливо коли країна воює і щодня ховає своїх героїв.📣 Ми не даємо оцінок і не виносимо вироків.Але вважаємо, що керівництво НПУ мали б звернути увагу на подібні сигнали зсередини ВП №8 Миколаївського РУП.Бо мовчання — це теж співучасть.🫡