Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА
Додано 06 січ 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Кількість підписників: 5 949
Фото: 1,650
Відео: 1,480
Посилання: 596
Опис:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Джерело

ДекабриСтська ПравдА | Може, всі вже звикли, але творчий колектив каналу сьогодні заявляє офі...

Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
2 310 Охват/переглядів 2025-11-29 18:31 Повідомлення №3325
Може, всі вже звикли, але творчий колектив каналу сьогодні заявляє офіційно: це вже не просто робота — це героїзм рівня Marvel. І це точно найкраще ППО + РЕБ на планеті. Без перебільшень.🫡Уявіть масштаб.Ціль — енергетика столиці.Ворог цієї ночі запускає:— 600 дронів з бойовою частиною по 50 кг;😡до 40 ракет, включно з тими, де півтонни вибухівки всередині.😡І все це — по одному місту. По Києву.☝️Ще одна з наймасштабніших комбінованих атак ХХІ століття, не рахуючи кількох обмінів «люб’язностями» між Іраном та Ізраїлем.😎А тепер результат:8 високовольтних проводів.Все. Ремонт тривав кілька годин.☝️Назвіть хоч одну країну світу, яка може кожні 1–2 тижні відбивати таку навалу і в результаті отримувати… вісім, мать його, проводів.🤭Про те, як наші сили ППО працювали цієї ночі, має знати весь світ — від Вашингтона до Токіо.💪Особливо про те, як вони висміяли Іскандери-К, які мали летіти по ТЕЦ-6, але промчали повз Київ, трохи покружляли, загубились, як песики на трасі, і впали в полі під Макаровом.😂Уявляєте зараз ебало Хуйла в Кремлі?Організували одну з найдорожчих атак за всю війну. Рахунок на мільярди доларів. А результат — вісім проводів. 😎Там точно сьогодні хтось сяде на пляшку по-бойовому серед руських генералів 💪А тепер серйозно. Низький уклін нашим героям, які ціною титанічної роботи рятують життя мільйонів.Світла памʼять цивільним, які загинули цієї ночі.🙏Співчуття всім постраждалим.🙏Ми вистоїмо. Бо маємо таких людей.🫡