Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА
Додано 06 січ 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Кількість підписників: 5 951
Фото: 1,650
Відео: 1,480
Посилання: 596
Опис:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Джерело

ДекабриСтська ПравдА | Щоб ви розуміли, на цьому відео всі поліцейські, які раніше були дільн...

Логотип телеграм спільноти - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
2 400 Охват/переглядів 2025-03-30 05:59 Повідомлення №1658
Щоб ви розуміли, на цьому відео всі поліцейські, які раніше були дільничними, операми, слідчими. Сьогодні вони в Об'єднаній штурмовій бригаді "Лють".💪Пацани були на глибоких позиціях, куди не могли доставити навіть води декілька тижнів. Те, що скидували з дрона, вцілілими залишались не всі пляшки і то були краплі. Топили лід, сніг, зливали воду з бойлерів і системи опалення розбитих будинків. Зрештою хлопці виїхали, всі цілі і живі. Виїжджали через путанку, яку орки кидають, щоб застопорити колеса для зупинки техніки.🤷‍♂️Демонструємо відео не стільки для тих, хто досі сумнівається, що поліцейських потрібно відправити на фронт. Вони вже там давно. А більше для тих поліцейських, які залишились працювати в мирному житті, у райвідділах. Знайдіть будь ласка 10 розбіжностей ‼️Для цивільних людей, які сьогодні мають обурення роботою поліції внесемо ясність. Так, дійсно зараз поліція на низькому рівні. Але всі повинні знати про існуючий величезний некомплект кадрів. Всіх скільки можна було із райвідділів вибрали і відправили на війну. В мирному житті один поліцейський працює за трьох і ніхто не скаржиться, виходячи із ситуації в країні. Наприклад, в одному райвідділі із 25 слідчих по штату, в наявності 9. В іншому із 30 слідчих необхідних по штату, в наявності 11. І так по багатьом службам та напрямкам роботи. Крім некомплекту, завантажені купою іншими задачами: блок-пости, супроводження з ТЦК, антитерористичні заходи і багато чого іншого. Все це ми знаємо, розуміємо, але у порівнянні з роботою на війні, все одно велика різниця, як небо і земля.Так, сьогодні існує багато незручностей. Зрозуміло, що це впливає на якість праці працівниками поліції. Та дивлячись на своїх колег, які на війні, задумайтесь кому важче. Чи в достатній мірі ви виправдовуєте своє відношенням до служби, за себе і за того колегу, який спить на розкладачці, в бліндажі, не рахуючи ризики здоров'ю і життю.Все таки, при всіх незручностях, творчий колектив радив керівництву поліції складати список поліцейських бездарів, які досі не розуміють, як вони повинні відноситись до своїх обов'язків в мирному житті. Якщо першими до Люті йшли добровольцями, зараз вже потрібно відряджати. Потрібно відправляти на ротацію замість тих, хто топив лід, щоб напитися, хто вже відчув різницю.Тут пару хвилин навіть не про стрілецький бій, а про певні умови перебування на службі. І далі продовжимо цю тематику. Шкода, що не має прокурорських підрозділів на війні, для них потрібно вигадувати інші методи "лікування" прокурорів інвалідів ‼️ПОВАГА🫡 ПОШАНА 🫡 ТА НИЗЬКИЙ УКЛІН 🫡ВСІМ ХЛОПЦЯМ ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ УКРАЇНУ 🫡🇺🇦‼️