Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ХабарниК
Додано 06 гру 2025

ХабарниК

@Xabarnuk
Кількість підписників: 18 032
Фото: 778
Відео: 52
Посилання: 115
Опис:
💰 ХабарниК — канал про корупцію, хабарі та зловживання чиновників. Ми викриваємо те, про що мовчать офіційні ЗМІ: як працюють Кабінет Міністрів, Верховна Рада, місцева влада, судді та прокурора Відділ новин - @From_ua_simonv
Джерело

ХабарниК | Мародер і зрадник Геннадій Корбан, хазяїн мера Дніпра Філатова, ще у 2...

Логотип телеграм спільноти - ХабарниК ХабарниК @Xabarnuk
14 500 Охват/переглядів 2026-05-21 12:38 Повідомлення №945
Мародер і зрадник Геннадій Корбан, хазяїн мера Дніпра Філатова, ще у 2014 році мав довічно сісти за грати за загибель українських військових в Іловайську і розкрадання 40 млн грн з «Фонду оборони країни». Про це заявив політичний ексерт Бортнік.«Точно встановлено, що Корбан, який разом із Філатовим був на той час заступниками голови ДніпроОДА, дав наказ йти в Іловайськ заради того, щоб віджати Зуївську ТЕС. Не будучи військовим, не маючи точних розвідданих, не доповівши військовому командуванню країни, він разом із Філатовим, спільно з яким розробляв цю рейдерську операцію, відправив на смерть майже 400 воїнів, сотні потрапили у полон. Корбан вкрав через підставні фірми 40 млн грн з «Фонду оборони країни». У жовтні 2015 року СБУ відкрила кримінальну справу проти Корбана, 31 жовтня разом із Генпрокуратурою провела масштабні обшуки і Корбан був затриманий. СБУ навіть показала схему, за якою розкрадалися гроші фонду. Але у підсумку Корбан відкупився і гроші, які збирали люди на допомогу військовим залишилися у Корбана. Військові, родичі загиблих в Іловайську виходили на мітинги і досі намагаються добитися покарання для Корбана і Філатова. Але влада не діє, і в людей питання – скільки заплатив Корбан за свою амністію».За словами Бортніка, Корбан зрозумів, що можна залишатися безкарним і сьогодні продовжує розкрадати бюджет Дніпра і відмовляється виділяти кошти на ЗСУ.«Корбан і Філатов – гнилі рейдери по своїй суті. Корбан сидить у Лондоні, ховає там синів-ухилянтів призовного віку, а через їхні фірми грабує Дніпро. Процес контролює Філатов. Думаю, Корбан би відправляв гроші ЗСУ, якби точно знав, що його фунт у мерському кріслі Філатов половину з них вкраде для нього. Але це не можливо, тому він краде на пожежній сигналізації, камерах спостереження і т.і. Тільки питання до влади і правоохоронців – чи подобається їм бігати на побігеньках перед Корбаном за мзду? Бо в такому разі вони співучасники його злочинів» , - зазначив Бортнік.