Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Україна – Наш дім !!! 🇺🇦 Ukraine – Our Home!!!
Додано 14 лип 2024

Україна – Наш дім !!! 🇺🇦 Ukraine – Our Home!!!

@Welcome_to_the_Ukraine
Кількість підписників: 274
Фото: 3,250
Відео: 1,600
Посилання: 3,090
Опис:
раZZияне и им сочувствующие🪖, убедительно просим НЕ подписываться на наш канал. Вам здесь не рады, как и в Украине в целом _________________________ pAZZians and those who sympathize with them🪖, we kindly ask you NOT to subscribe to our channel. You are
Джерело

Україна – Наш дім !!! 🇺🇦 Ukraine – Our Home!!! | Трохи новин з Баку:Те, що зараз відбувається в Азербайджані — серйозни...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Ласкаво просимо в Україну | Welcome to Ukraine Україна – Наш дім !!! 🇺🇦 Ukraine – Our Home!!! @Welcome_to_the_Ukraine
3 100 Охват/переглядів 2025-07-02 11:05 Повідомлення №3467
Трохи новин з Баку:Те, що зараз відбувається в Азербайджані — серйозний ляпас російській пропаганді та її спецслужбам. У Баку затримали двох ключових осіб з "Sputnik Азербайджан" — головного редактора Ігоря Картавих та шеф-редактора Євгена Белоусова. Їх звинувачують у роботі на ФСБ та незаконному фінансуванні.Так, це саме той "Спутник", який є філією каналу Симоньян.І це ще не все — за інформацією місцевих ЗМІ, сьогодні затримали ще сімох так званих "журналістів". Їх не просто забрали — їх публічно показали. Камери, жорстке затримання, обличчя після зустрічі з силовиками — без фотошопу. Кремль публічно принижують, не ховаючись.А вчора — ще одна показова історія: одразу десять російських наркоторговців. Їх затримали жорстко, під прицілом камер, і одразу все пустили в ефір. Символічно? Та ні, це чіткий сигнал. Як і сюжет на азербайджанському телебаченні про російську агресію та воєнні злочини в Україні — теж не випадковість.Азербайджан не просто розчищає країну від російських агентів та криміналітету — він робить це демонстративно. Кремль не просто вляпався — його ще й тримають за карк і тикають у бруд на очах у всіх.І тут не можна оминути Вірменію. Прем’єр Пашинян також розбирає по цеглинках "мережу ФСБ в рясах", яка десятиліттями сиділа на шиї країни. Занадто активно полізли у владу — от і отримали.То що ж змінилось? Чому раптом усі навколо почали публічно принижувати Кремль?Раптом — ні. Просто чекали моменту. Колись боялися — «друга армія світу», агресія, фантом сили. А тепер подивились на війну в Україні й зрозуміли: не такий страшний Кремль. Гучні гасла, залякані власні громадяни — ось і вся сила. А проти справжнього спротиву — без шансів.ЗСУ довели: бити російську армію можна. І треба. І нічого в цьому страшного нема. Навпаки — навіть цікаво спостерігати, як багаторічних «господарів» регіону тепер публічно ведуть на принизливий показ.Підписатися на каналНаш чат | З питань реклами | Поїздки з OnTaxi |