Джерело
Вихідці з Бердичева | Несемо котлету в новий гемний сейл 🥳😎 Завтра стартує перший сейл від J...
3 170 Охват/переглядів
2025-12-02 19:25
Повідомлення №1595
Несемо котлету в новий гемний сейл 🥳😎 Завтра стартує перший сейл від Jupiter в форматі FCFS з токеном $WET від проекту HumidiFi. Сейл пройде по оцінці 69млн$ FDV з 100% анлоком на TGEЩо робимо?1️⃣ Чекаємо посилання на сторінку сейлу2️⃣ Дуже швидко заносимо до 1к $USDC в мережі SOL та очікуємо на результати (лістинг$WET— 5 грудня)💬 Сейл буде проходити в 3 етапи:
1️⃣ Фаза 1: Wetlist (користувачі та спільнота HumidiFi)Продають: 60 000 000 WET (6% від загального обсягу постачання)Ціна продажу: 0,05 USDC (50 млн FDV)Ліміт покупки: багаторівневий2️⃣ Фаза 2: $JUP СтейкериПродають: 20000000 WET (2% від загального обсягу пропозиції)Ціна продажу: 0,05 USDC (50 млн FDV)Ліміт покупки (також, буде FCFS): Рівень 1: від 1000 до 9999 JUP - 200 $Рівень 2: від 10 000 до 49 999 JUP - 500 $Рівень 3: від 50 000 до 499 999 JUP - 2 500 $Рівень 4: від 500 000 до 999 999 JUP - 5 000 $Рівень 5: понад 1 000 000 JUP - 10 000 $3️⃣ Фаза 3: Паблік сейлПродають: 20000000 WET (2% від загального обсягу пропозиції)Ціна продажу: 0,069$ (69 млн FDV)Ліміт купівлі: 1000 USDCЧас початку: 4 грудня (на день пізніше за попередні). ❗️Я як і більшість підлягаю тільки під третю фазу в яку занести найважче, майже нереально якщо софтерів не побриють. Але я все таки спробую, тк я нічого не втрачаю крім свого часу, а прибуток з сейлу очікую дуже хорошим. Всім удачі хто буде заносити, зароблять тут тільки найшвидші ручки ⌨️