Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Волинська ОДА
Додано 03 сер 2021

Волинська ОДА

@Volynska_ODA
Кількість підписників: 406
Фото: 18,200
Відео: 1,420
Посилання: 4,510
Опис:
Офіційний канал Волинської обласної держаної адміністрації в Telegram. Сайт ОДА: http://voladm.gov.ua/ e-mail: [email protected]
Джерело

Волинська ОДА | Волинь збільшує свою енергонезалежність. Зокрема за допомогою сонячної...

Логотип телеграм спільноти - Волинська ОДА Волинська ОДА @Volynska_ODA
130 Охват/переглядів 2024-11-27 17:57 Повідомлення №17423
Волинь збільшує свою енергонезалежність. Зокрема за допомогою сонячної генерації. На сьогодні в області вже понад 1500 приватних домогосподарств встановили та ввели в експлуатацію сонячні електростанції. Генерована потужність із сонячного випромінювання встановленого обладнання загалом становить 44 Мвт. Впевнений, цей показник зростатиме. Адже окрім державних програм підтримки плануємо запровадити й регіональні програми. Це необхідно й важливо в умовах постійних атак ворога на енергетику країни. Адже децентралізована система генерації дасть можливість людям та бізнесу не відчувати відключень та бути енергонезалежними від обставин спричинених війною.До слова, загальна приєднана потужність установок в державі сягає 1,5 гігават. Досягти показника вдалося завдяки державній політиці в цьому питанні. Так, в липні Президент України Володимир Зеленський підписав закони, які скасовують ввізне мито і ПДВ на все енергетичне обладнання.Водночас у межах ініціативи Глави держави створено механізм фінансової підтримки українців, котрі встановлюють удома генерувальні установки з альтернативних джерел енергії. Сума компенсації для обладнання потужністю до 10 кВт на одне домогосподарство складає 244 тис. грн. А максимальна сума кредиту — 480 тис. грн терміном на 5 років.Тож принагідно дякую волинському бізнесу, який робить усе можливе, аби працівники не були заручниками відключень, спричинених ворогом. Також висловлюю вдячність кожному з жителів Волині, хто знаходить можливість встановити сонячні панелі та забезпечити світлом себе і тих, хто поруч. Разом з нами вистоїть і вся країна.