Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Вітренко
Додано 14 лип 2024

Андрій Вітренко

@Vitrenko_AO
Кількість підписників: 344
Фото: 1,670
Відео: 283
Посилання: 146
Опис:
Заступник Міністра освіти і науки України, Доктор економічних наук. Депутат Київської міської ради IX скликання; Голова ПК з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Facebook: https://www.facebook.com/andrey.vitrenko.7 Пишіть свої питання та
Джерело

Андрій Вітренко | Сьогодні в Києві сталася чергова аварія. Трамвай на вулиці Глибочицькі...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Вітренко Андрій Вітренко @Vitrenko_AO
328 Охват/переглядів 2024-08-06 14:07 Повідомлення №157
Сьогодні в Києві сталася чергова аварія. Трамвай на вулиці Глибочицькій втратив керування, зійшов з рейок, пошкодив на своєму шляху десяток автомобілів та ще один трамвай.Кияни спостерігають суцільний фільм-катастрофу під назвою «транспортна галузь Києва»: закриття шести станцій метрополітену, мостопади, затоплення доріг та переходів, постійне займання застарілих тролейбусів, а тепер і сходження з рейок трамваїв. Технічний контроль за громадським транспортом, якістю підготовки персоналу та автоматизацією процесів — відсутній. Транспортне планування та моделювання — про такі речі відповідальні за транспорт у місті особи навіть не чули. Повна некомпетентність керівництва міста.Аварія на вулиці Глибочицькій — це наслідок систематичного знищення громадського транспорту на користь приватних перевізників. Ми не побудуємо систему громадського транспорту як у Європі, поки управлінням займаються друзі Кличка. Безготівковий проїзд у маршрутках Києва свідомо блокується КМДА. Департаменту транспортної інфраструктури та загалом команді УДАР Віталія Кличка вигідно не контролювати сотні мільйонів гривень чорної готівки. Поки керівником транспортної системи Києва є Руслан Кандибор, існує реальна небезпека для життя киян. Системні дії Кандибора шкодять місту, і кияни вже давно дали оцінку його діяльності: петиція про звільнення набрала необхідну кількість підписів. Очільник Дептрансу КМДА Руслан Кандибор повинен понести повну відповідальність за системне знищення транспортної галузі Києва. Громадськість та правоохоронні органи не мають право дати Кандибору «залягти на дно», як це вдалося Віктору Брагінському за знищення стратегічного комунального підприємства.