Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Вітренко
Додано 14 лип 2024

Андрій Вітренко

@Vitrenko_AO
Кількість підписників: 344
Фото: 1,670
Відео: 283
Посилання: 146
Опис:
Заступник Міністра освіти і науки України, Доктор економічних наук. Депутат Київської міської ради IX скликання; Голова ПК з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Facebook: https://www.facebook.com/andrey.vitrenko.7 Пишіть свої питання та
Джерело

Андрій Вітренко | Столична влада знову живе у паралельній реальності. Поки Київ потребує...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Вітренко Андрій Вітренко @Vitrenko_AO
315 Охват/переглядів 2026-03-19 12:28 Повідомлення №1787
Столична влада знову живе у паралельній реальності. Поки Київ потребує захисту критичної інфраструктури, резервного живлення для лікарень, реальних рішень для безпеки людей, команда мера знову грається в парки та пішохідні мости. Кличко отримав від Литви 600 тисяч євро, і замість того, щоб спрямувати цей ресурс туди, де він справді рятує життя, киянам пропонують чергову красиву картинку: «Вільнюський парк» і ще один міст. Уже третій!!! на Оболоні. У мене просте питання: коли київська міська влада звертається до міжнародних партнерів під час війни, про що вона повинна просити? Про генератори для лікарень та шкіл? Про посилення енергостійкості? Про захист водогосподарської інфраструктури? Про захист об’єктів критичної інфраструктури? Саме так мало би бути. Але ні, київська міська влада просить гроші на черговий міст! Невже ще один рекреаційний об’єкт сьогодні важливіший за безпеку киян під час чергового обстрілу? Жителі Прирічної вже не раз чітко сказали: вони не хочуть забудови та нав’язаних “покращень” цієї території. Люди хочуть зберегти природу, а не отримати черговий бетонний проєкт. Навіть якщо гроші надає Литва, це все одно ресурс довіри наших міжнародних партнерів. І витрачати цей ресурс у 2026 році на лавочки, парк і міст замість критичної інфраструктури — це або повна управлінська сліпота мера столиці, або свідоме ігнорування реальності, в якій живе країна. Сьогодні кожне євро міжнародної допомоги має працювати на безпеку, стійкість міста і підтримку фронту. А не на чергову стрічку, яку мер урочисто переріже перед камерами.