Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Вітренко
Додано 14 лип 2024

Андрій Вітренко

@Vitrenko_AO
Кількість підписників: 343
Фото: 1,680
Відео: 283
Посилання: 146
Опис:
Заступник Міністра освіти і науки України, Доктор економічних наук. Депутат Київської міської ради IX скликання; Голова ПК з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Facebook: https://www.facebook.com/andrey.vitrenko.7 Пишіть свої питання та
Джерело

Андрій Вітренко | ️Кияни, зберігаємо спокій і не підсилюємо паніку.Так, у мережі розганя...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Вітренко Андрій Вітренко @Vitrenko_AO
296 Охват/переглядів 2026-01-09 16:12 Повідомлення №1610
❗️Кияни, зберігаємо спокій і не підсилюємо паніку.Так, у мережі розганяють “страшилки” про нібито масовий злив води з систем опалення. КМДА вже пояснила: це технічна процедура, яку застосовують під час аварій/обстрілів, щоб не “порвати” труби морозом, і вона не означає тривалого відключення тепла.Але окремо про інше. Коли мер столиці публічно “закликає евакуюватися за місто, у кого є можливість” — це звучить як спроба зняти з себе відповідальність, а не як управління кризою.Посада мера — не для того, щоб “розвантажувати місто” від людей. Посада мера, щоб організувати роботу служб, комунікацію та захист інфраструктури. Такі заяви без чітких пояснень і плану дій — щонайменше непрофесійно.Закликаю вас: • Не поширювати неперевірені повідомлення з чатів/анонімних каналів. • Перевіряти лише офіційні джерела й повідомлення від районних служб. • Якщо у вашому будинку/районі є проблема з теплом — фіксуйте звернення, пишіть у керуючу компанію/район, телефонуйте на міські лінії. • Підтримайте сусідів: літніх людей, родини військових, тих, хто сам.Ворог саме цього й добивається: дестабілізації всередині країни через страх і хаос. Київ не раз проходив крізь темряву, без води й тепла і щоразу вистояв. Бо наша сила в єдності та взаємопідтримці.Кияни — тримаймося разом.Місто — це люди. І Київ не зламають. 🇺🇦