Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шабунін
Додано 14 лип 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Кількість підписників: 14 889
Фото: 361
Відео: 58
Посилання: 1,400
Опис:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.
Джерело

Шабунін | ​​На скріні ви бачите «відповідь» Держприкордонної служби на питання п...

Логотип телеграм спільноти - Шабунін Шабунін @VitaliyShabunin
20 800 Охват/переглядів 2025-04-29 07:54 Повідомлення №1757
​​На скріні ви бачите «відповідь» Держприкордонної служби на питання про відсоток боєприпасів, поставлених за 23 млрд грн, які Умєров/Єрмак в грудні злили Lechmar авансом. Жодного документу. Жодного відсотку. Фоточки і цілковито інфантильний текст – що за змістом, що за стилем. Яскравий приклад деградація державного управління. Раніше ми попросили нардепа Железняка офіційно запитати в ДПСУ: який відсоток з 23-мільярдного контракту Lechmar вже виконав. Ми НЕ питали про кількість, найменування чи логістику: лише — про відсоток виконання контракту. Нагадаю, що Єрмак/Умєров в грудні 2024 р. стовідсотковим авансом залили на Lechmar (через ДПСУ) 23 млрд грн. Тоді вони переконували, що поляки прямо дуже терміново привезуть боєприпаси. Для цього гроші було забрано з уже готових контрактів АОЗ.На вулиці вже майже травень. Ну, то що – привіз Lechmar терміново боєприпаси? Якщо привіз, то чому ж прикордонники скромно так посоромилися похвалитися відсотком виконання контракту? І замість відсотку поставки видали цю клоунську комунікацію, яку ви бачите на скріні. Бо може немає чим хвалитися? Може все це від початку було великою аферою Єрмака/Умєрова? Але ж не може такого бути! Бо ж «яйця в кілограмах», і взагалі Резніков, ой, пробачте, Умєров — хороший парєнь. Ми з нетерпінням чекаємо на звіт ДПСУ щодо виконання цього контракту. Особливо зважаючи на бажання Єрмака/Умєрова так само злити ще 78 млрд грн.