Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вело Покатушки Київ
Додано 14 лип 2024

Вело Покатушки Київ

@Velo_kyiv_rides
Кількість підписників: 4 448
Фото: 1,100
Відео: 22
Посилання: 1,330
Опис:
Канал для тих хто катає та шукає компанію :) Написати пост - https://t.me/VELOSIPED_BOT А для говірливих - @velochat_kyiv :) Admin - @andrew_a Страва - https://www.strava.com/clubs/Velo_kyiv_rides Ми не несемо відповідальність за покатушки, кожна лю
Джерело

Вело Покатушки Київ | велокиїв #rides #ukraine #покателька🚴Назва поїздки: Зимові острови 202...

Логотип телеграм спільноти - Вело Покатушки Київ Вело Покатушки Київ @Velo_kyiv_rides
2 570 Охват/переглядів 2025-12-31 10:29 Повідомлення №2409
#велокиїв #rides #ukraine #покателька🚴Назва поїздки: Зимові острови 2026Не починати ж рік з порожнечі в Страві? 🗓 Дата: 01.01.2026 (чт)🏞 Маршрут:https://www.komoot.com/tour/2734416366🗺 Місце збору:McDonald’s на Почтовойhttps://maps.app.goo.gl/PrW1A5936cR8Ptvw9🕑 Час збору: 11:00🕑 Час старту: 11:15🛣 Дистанція: 46 км🛣 Набір висоти: 150 м🛌 Піт-стоп: за потреби групи🏁 Фініш: McDonald’s на Почтовойhttps://maps.app.goo.gl/PrW1A5936cR8Ptvw9🥴 Організатор: @kokabaskin🧘 Середня швидкість: ~13-15 км/ч по грунту🧘 Темп: з оглядкою на покриття і морозець, по останньому в групі, закаточно.🛣 Тип покриття: 20% асфальт, 80% грунт Доп інфо: Замерзлі піски, кущі, незрозумілі повороти - все як ми любимо.Надійно утеплюємо руки, стопи та грудь. Якщо є сумніви в надійності рукавичок і взуття - хімічні грілки будуть надійним запасним варіантом. Температура протягом дня суттєво нижче нуля - враховуємо це в процесі підготовки. Рекомендуємо брати запасний баф і перчатки. Вкрай бажано зимове веловзуття. Додатковий запасний віндстоппер теж зайвим не буде.На вулиці реально холодно - ставимося до екіпірування максимально серйозно. Снігу багато - маршрут гарантує достатнє фізичне навантаження. Плануємо укататися ;) Їдемо в доступному для просунутого новачка темпі, але без довгих зупинок на вулиці. Стояти більше 5 хвилин трохи прохолодно. ;) Зупинка, щоб відігрітися і випити кави - приблизно на 27 км маршруту.Мати при собі шолом, світло, ремкомплект, гроші, документи, одяг по погоді(!), гарний настрій, бажання страждатиЧат • Зробити анонс • Шаблон