Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валерій Онуфрієнко, міський голова
Додано 07 сер 2021

Валерій Онуфрієнко, міський голова

@ValeryOnufrienkoUMTG
Кількість підписників: 225
Фото: 394
Відео: 155
Посилання: 136
Опис:
Офіційний канал Південноукраїнського міського голови
Джерело

Валерій Онуфрієнко, міський голова | Сьогодні — свято Останнього дзвоникаВід імені Південноукраїнської місь...

Логотип телеграм спільноти - Валерій Онуфрієнко, міський голова Валерій Онуфрієнко, міський голова @ValeryOnufrienkoUMTG
93 Охват/переглядів 2026-05-29 05:24 Повідомлення №9172
Сьогодні — свято Останнього дзвоникаВід імені Південноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх освітян та учнів нашої громади зі святом останнього дзвоника!Останній дзвоник…Він пролунав ніжно й трохи зворушливо, немов світанок перед новим днем, що обіцяє безліч світла, тепла й незвіданих доріг, якими вас поведе ваша мрія.Дорогі випускники!Шкільне життя - це особлива історія - з першими друзями, першими досягненнями та життєвими уроками.Сьогодні ви стоїте на порозі нового етапу свого життя.Не бійтеся робити сміливі кроки.Будьте щирими, цілеспрямованими, сильними.Саме такими вас хоче бачити світ.Дорогі вчителі!Ви були не лише наставниками, а й джерелом підтримки, віри та натхнення.Дякуємо вам за терпіння, турботу, професіоналізм і за ту важливу роль, яку ви відіграли у становленні кожного учня.Шановні батьки!Ваша підтримка і віра допомагали дітям зростати, долати перешкоди та радіти перемогам. У найважливіші моменти ви були поруч зі своїми дітьми.Попереду нові життєві випробування, але завдяки вашій любові ваші діти готові до них.Любі діти!Де б ви не опинилися, не забувайте рідної домівки, а свої знання спрямуйте на розвиток і розквіт нашого краю.Бажаю вам мирного неба, вірних друзів поруч та легкої дороги у доросле життя. Нехай ваші ідеї будуть сміливими, а плани - масштабними!Хай ваша дорога буде мирною та спокійною, сповненою добрих та чистих емоцій, без горя і сліз.В добру путь!З повагоюміський голова Валерій ОНУФРІЄНКО