Джерело
🇺🇦 Валерія Яненко | Робота медичних закладів області та надходження туристичного збору до ...
105 Охват/переглядів
2026-05-28 15:24
Повідомлення №32512
Робота медичних закладів області та надходження туристичного збору до бюджетів громад стали основними темами онлайн-наради під головуванням начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.До обговорення долучилися представники профільних служб та голови громад району.Окрему увагу приділили наповненню місцевих бюджетів і роботі туристичного збору.Серед важливих напрямів - сфера охорони здоров’я. Зокрема, реалізація програми «Скринінг здоров’я 40+». Наразі до неї долучилися 10 медичних закладів Черкаського району.Також говорили про автономну роботу лікарень: забезпечення водою, теплом, резервним живленням та розвиток сонячної генерації.Обговорили роботу соціальних аптек, підтримку молодих лікарів і створення умов для їх роботи у сільській місцевості.Йшлося і про розвиток реабілітаційних відділень, центрів ментального здоров’я, підтримку ветеранів та роботу військово-лікарських комісій.Спільна робота влади, громад і медичних установ залишається важливою для стабільної роботи району в умовах воєнного часу.