Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Квас переможе комбучу ✙
Додано 14 лип 2024

Квас переможе комбучу ✙

@ValentynKrasnoporov
Кількість підписників: 5 770
Фото: 3,630
Відео: 924
Посилання: 1,070
Опис:
Громадянин Неньки і небайдужий до того, що коїться навколо.

👥 Кількість підписників

5 770
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -115

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 550
Середній/День:: 882
Середній/Тиждень:: 6,627
ERR: 130.85%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.8

Історія змін назви

Квас переможе комбучу ✙ 2026-04-05
Квас наливають лише держаникам ✙ 2026-03-19
В ДубаЯх квасу нема ✙ 2026-03-08
в Каракасі квасу не наливають ✙ 2026-01-04
Вольво під квасом ✙ 2025-12-26
курвоботам квас не наливаєм ✙ 2025-12-25
Гірлянди під квасом ✙ 2025-12-01
Масад п'є квас ✙ 2025-11-24
Пріколдес під квасом ✙ 2025-11-15
Квас для здоров'я ✙ 2025-11-06
Квас дозовано ✙ 2025-10-12
Зрадниками зради квас заборонений ✙ 2025-10-07
Думкозлочин під квасом ✙ 2025-06-29
Войси під квасом ✙ 2025-03-15
Стакан Квасу Фредовичу ✙ 2025-03-13
Квасу ворогам не буде ✙ 2025-03-05
Квас Фредовичу поки не наливаєм ✙ 2025-02-22
Бебру тобі а не квас ✙ 2025-02-19
Кваси без паперових паличок ✙ 2025-02-08
Цисгендерні кваси ✙ 2025-01-30
Войси під кавуном (квасом) ✙ 2024-08-19

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 16,900 25-10-12 17:25
Зробили ґрунтовне відео про проблеми фіскальної системи України. З аргументами і без персональних образ. Пояснили, чому країна податкова система якої заточена під рантьє і споживання, а натомість робить максимально несприятливим підприємництво, виробництво і інвестування - не буде мати шансу на розвиток. Більше того, ми змогли знайти ряд підходів, де наша держава на диво все робила правильно, як Дія сіті. І намагалися тільки підтримати такий рух. Звісно, конструктивно критикуючи все те, що навпаки шкодило.Натомість, сам Гетьманців скоріше не дивлячись відео, шле блискавки Зевса на власному ТГ в нашу сторону і клянеться іменем вчителів, що ми кажемо не правду і звинувачувати нас у нерозумінні стану, в якій опинитись наша держава. Напевно перед критикою варто все ж дивитися матеріал. Але Гетманцев напевно попав в класичну пастку наших хейтерів. Раз ми звемося Останній капіталіст, значить ми не можемо системно бачити проблеми і полюбому в наших відео якась крайньо лібертаріанська фігня. А нам не звикати, коли наші критики нас недооцінюють. То їм все вилізає часто боком. А грає на нас. https://youtu.be/geghIzIXrKQ?si=-bara0gO3rRAU-x4
Батько здав вбивцю Кірка - власного сина. Багато хто почав хіхікать, що за винагороду в 100 тисЯ ж був впевнений, що чувак, який пропрацював шерифтом 15 років в США це робить, бо законникВласне, від грошей відмовився. Ситуація надзвичайно жахлива, нікому не побажаю такої ситуації. Але так, поки там такі люди, які готові арештувати вбивцю ким б він не був - Америка справді сильна країна. Велика країна.Дослідник Лефевр в Алгебрі совісті показав як це працює. Елементарна готовність сказати правду, що ваш родич завтра помре, ця важка щирість, вона має сильний наслідок на суспільство. В його дослідженнях мало хто з світських мігрантів міг сказати таку правду, тоді як американці - більшість.Дла Заходу важливо заборонити зло - у цьому випадку не брехати. Тоді як московська парадигма наче досягала добра - не робити боляче родичу. Але працює це так, що на шляху до різних цілей на заході ти зіштовхуєшся із засудженням зла. А отже у тебе є шанс. А на постсовку ти це зло і недовіру зустрічаєш на кожному кроці.
Зрозуміло, що ЦПК перетворились в лобістів-медіакілерів, які вважаюь, що ними або контрольовані ними люди - мають змінити всю владну вертикаль. Без виборів. Це дії змінності схожі на дії перевороту, тіки зі сторони антикорів. Які не рахуються з наслідками своїх дій і по суті знищують системність в державі, якої і так кіт наплакав. Діють шантажем, медіатиском, наклепом заради взяття влади, ігноруючи електоральні процес З ЦПК розібралися Але тепер питання до сєточки. Не знаю яких політтехнологів набрала влада чи частина влади. Я про тих, хто зараз запустив проти ЦПК платну кампаніюЇї суть не в об'єктивних претензіях до чого скотився антикорупційний рух. А до того, що цпк бач брало мільйон доларів щороку в американців Тобто, до організації, котра набула авторитет коли діяла проти регіоналів і мегакорупції раніше, по суті закидають те, що вона брала не з України гроші на діяльність Уявіть пересічна людинуЄ організація яка декларує боротьбу з мільярдамт корупції і якій закидають, що вона не в Україні взяла 40-60 млн в рік на таку діяльність...Короче, якщо ви хотіли відродити авторитет ЦПК, то ви це робите. Найбезглуздіша тактика Піднімати авторитет ідіотськими претензіями антисистемним силам Сеча проти гівна. Яка заливає своїм смородом всю країну
Що це означає на практиці?Шольц пропонує призупинити "боргове гальмо" - конституційне правило, яке забороняє уряду Німеччини позичати більше ніж 0.35% ВВП на рік. Призупинення дозволить взяти більше кредитів для різкого збільшення оборонних витрат та підтримки України.В Німеччині йдуть жорсткі дискусії щодо цих боргових обмежень:- Соціал-демократи та Зелені вважають їх застарілими і такими, що блокують критично важливі інвестиції в оборону та інфраструктуру- Консерватори (ХДС) традиційно захищають ці обмеження як гарантію фінансової стабільності- Призупинити "гальмо" можна лише при надзвичайних ситуаціях, як це було під час пандемії COVID-1923 лютого в Німеччині відбудуться дострокові вибори:- Лідирує ХДС на чолі з Мерцем- Мерц також підтримує збільшення допомоги Україні- Але невідомо, чи погодиться він на збільшення держборгу для цього- ХДС може запропонувати альтернативні джерела фінансуванняТому дії Шольца виглядають як частина політичної гри:- Показати рішучість у підтримці України напередодні виборів- Спробувати послабити боргові обмеження, проти яких виступає його партія- Поставити опозицію перед складним вибором: або підтримати збільшення боргу, або виглядати противниками допомоги Україні- Відреагувати на заяви президента США Трампа за останні 24 години демонстрацією готовності Німеччини взяти більшу відповідальністьУспіх цієї ініціативи залежить від здатності Шольца переконати парламент у реальності загрози та необхідності термінових дій.@OstanniyCapitalist
👁 33,600 25-02-05 11:09
Почув думку, що в США буде лютий лівак при владі через те, що робить ТрампЯ нагадаю, що єдиний, хто зміг побороти Трампа - Байден. Який центрував позицію і зібрав велику коаліцію. Більш прогресивна Гарріс пролетілаЯ продовжу. Ліві наразі в дефолтному стані. У них криза. В питаннях оборони вони пішли в якийсь пацифізм і навіть цькування за інвестиції в сектор. Відійшли від питання робітників до малозрозумілих пересічному меншин. В питаннях міграції говорити годі. Якісь тенденції на центрування лівих йдуть в Британії. Що і дозволило їм вигратиПосудіть. Трамп йшов в першу каденцію з антикииайською повісткою, збільшення витрат ввп Європою на оборону, збільшення енергосектору. Це все в тому чи іншому вигляді демократи далі продовжилиЗараз Трамп валить кліматичну повістку у сьогоднішньому вигляді, яка обтяжує виробників. Чітко готовий тиснути на сусідів і друзів за співпрацю з кнр. Ріже держсектор.І я впевнений, все це продовжать демократи, якщо виграють. А виграють влни, якщо заткнуть крайню ліву повістку. Адже вона наразі безпорадна і не може дати відповідь на сучасні виклики. Я вже не кажу, що вона просто не помічає сьогоднішніх проблем
👁 1,900 25-02-04 10:06
Найбільше в антикорупціонерах мене дратує, що вони не хочуть бачити росту цінностей в суспільстві. Тієї основної підвалини, яка змінює ставлення до всього в інституціях, тих ж судах чи поліції.Люди на службі дуже змінюються. і останні 10 років дуже змінились. І процес іде. В кращу сторону. Я спілкуюся і з поліцейськими, які на службі більше 10 років. і з адвокатами і багатьма іншими. Саме розвиток суспільства, його модернізація і європеїзація і є основною боротьби проти корупції. Тобто, ножем мала стати діяльність, яка б зменшувала корупційну ренту патронів і олігархів. І це сталось в Нафтогазі, Укрзалізниці, закупівлях і інш. Але ліки, та основа, яка загоює рану - це еволюція суспільства.Антикори ж кажуть: є все суспільство бідненьке, є ми і є влада. Якщо не буде нас, то влада стане така як раніше, як при ригах. Ми ось зараз за суспільство будемо рвати.Це марксистська позиція протиборства. Зіштохування класів.По суті це робить антикорупціонерів комсомольцями, які вирішили замінити себе замість розвитку і росту суспільства.Це дуже дратує і харить це місіанство і відверта шкода на інфантильно-патерналістичних рейках. Дай їм повну владу, це буде неокомунізмБо реальність - інша. Ми є влада, а влада і є суспльство. Якщо не брати крайніх випадків, які треба розслідувати і притягати до відповідальності. Саме стан суспільства, його бажання організації і бажання досягти кращих цілей і робить владу кращою. А не активісти антикори на білих конях. Які тут за нас всіх боряться.
👁 882 25-01-21 07:01
Промова Марко Рубіо перед голосуванням в профільному комітеті Сенату щодо його призначення на посаду Державного секретаря США доволі знакова хоч і лаконічна. Адже містила декілька ключових месиджів, які будуть в основі зовнішньої політики США за 47-го президента.1. Світовий порядок, який США будували із 1945 року, застарів. Більше зиску (особливо в останні 35 років) від нього отримують вороги США, а не власне США і їх громадяни. 2. Урізання суверенітету - особливо в останні 35 років - то є помилка. 3. Треба будувати новий світовий порядок.4. В рамках побудови нового світового порядку США будуть керуватися вузьким егоїстичним інтересом, а не інтересами системи.5. Захист прав людини важливий, але це не єдиний (і не ключовий) пріорітет для США.6. США могутні, але не всемогутні. Тобто під себе переробити світ ніхто не намагатиметься.Від себе додам, що будемо сподіватися що в команді 47-го президента не забудуть, що навіть із точки зору егоїстичного інтересу США Вашингтону вигідно тримати баланс сил в ключових регіонах Євразії і боротися із державами Квартету хаосу.Також від відповідних ідей віє невпевненістю США в собі. Тобто гегемон вже не може давати іншим різні блага типу безпека, торгівля і різні норми взаємодії та як це було раніше. Тому і наголос на егоїстичному інтересі і на "могутні, але не всемогутні".Спостерігаємо одним словом.https://www.state.gov/opening-remarks-by-secretary-of-state-designate-marco-rubio-before-the-senate-foreign-relations-committee/
👁 26,000 24-10-22 06:46
Україна - перехідна країна. Довгий час держава тут була ворогом або ж конкурентом. І люди звикли виживати, як звикли.Завдання нашого дня - показати, що держава є партнером і опорою.Цього можна досягти системними змінами. І вони у нас відбувалися. ЗНО, Центри Готово, ЦНАПи, реформа патрульної, медичних закупівель і так далі - допомагали зробити державу прозорою і ефективною.Разом з тим в нашій реальності ще занадто багато особових, непрозорих і корупційних платформ, інституцій, процедур і підходів. І лікувати це треба не моральним імперативом, розповідаючи, що ви українці не беріть хабарі. А продовженням системного підходу.Є ще одна крайність - натворити ще більше антикор інституцій. Це теж не працює. Працює - зробити мапу систем де держава взаємодіє з громадянином і перерозподіляє ресурси. І з кожним цим кейсом працювати системно. По МСЕК вже багато разів сказано: міняти систему надання пільг - не на утримання, а на адаптацію в ринок. А самі МСЕК максимально спрозорити і деперсеналізувати їх рішення: тусувати комісії між областями, надавати не ПІБ людини а випадково згенерований код, а до самого контакту з людиною комісія і знати не має хто це за статтю, ім'ям, походженням.І звісно, скликати РНБО само собі - не допоможе. Це не чарівна паличка. Треба системна робота, якої зараз вкрай не вистачає.Потрібно запустити системну боротьбу проти корупції і неефективності. І звісно, нічого нема поганого, аби почати з РНБО. В цих умовах це навіть доцільно, адже проблема має масштаб пандемії, коли гнилі інститути просто пирують на війні. Та чи є спроможності до системної роботи? Бо завжди легше погратися в ручне управління....