👁 16,900
25-10-12 17:25
Зробили ґрунтовне відео про проблеми фіскальної системи України. З аргументами і без персональних образ. Пояснили, чому країна податкова система якої заточена під рантьє і споживання, а натомість робить максимально несприятливим підприємництво, виробництво і інвестування - не буде мати шансу на розвиток. Більше того, ми змогли знайти ряд підходів, де наша держава на диво все робила правильно, як Дія сіті. І намагалися тільки підтримати такий рух. Звісно, конструктивно критикуючи все те, що навпаки шкодило.Натомість, сам Гетьманців скоріше не дивлячись відео, шле блискавки Зевса на власному ТГ в нашу сторону і клянеться іменем вчителів, що ми кажемо не правду і звинувачувати нас у нерозумінні стану, в якій опинитись наша держава. Напевно перед критикою варто все ж дивитися матеріал. Але Гетманцев напевно попав в класичну пастку наших хейтерів. Раз ми звемося Останній капіталіст, значить ми не можемо системно бачити проблеми і полюбому в наших відео якась крайньо лібертаріанська фігня. А нам не звикати, коли наші критики нас недооцінюють. То їм все вилізає часто боком. А грає на нас. https://youtu.be/geghIzIXrKQ?si=-bara0gO3rRAU-x4