Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ⚡ Віталій Глагола | Новини
Додано 30 гру 2021

⚡ Віталій Глагола | Новини

@VGlagola
Кількість підписників: 74 311
Фото: 7,280
Відео: 2,020
Посилання: 7,150
Опис:
Офіційний Telegram журналіста Віталія Глаголи. Новини Ужгород • Новини Закарпаття • Розслідування Оперативні новини Закарпатської області та Ужгорода. СБУ, НАБУ, суди, поліція, прикордонники
Джерело

⚡ Віталій Глагола | Новини | ️Історичний момент: Ужгород очистили від останніх сітілайтів у центрі ...

Логотип телеграм спільноти - Віталій Глагола (official) ⚡ Віталій Глагола | Новини @VGlagola
35 000 Охват/переглядів 2024-12-11 15:07 Повідомлення №12870
⚡️Історичний момент: Ужгород очистили від останніх сітілайтів у центрі міста. Вони були там 15 роківСьогодні, 11 грудня 2024 року, в Ужгороді розпочався демонтаж останніх дев’яти рекламних носіїв формату «сітілайт» в пішохідній історичній частині міста. Ці рекламні конструкції, встановлені у 2009 році, роками спотворювали архітектурний вигляд центру.Рішення про демонтаж було прийнято на виконкомі Ужгородської міської ради, яка відмовила у продовженні дозволів на ці рекламні носії ще на 5 років. Я боровся з ними не один рік. Попереднього разу, у 2019 році, за моєю ініціативою, міська рада також не підтримала продовження дозволів, але власник рекламного бізнесу звернувся до суду, який зобов’язав раду продовжити дію договорів. Цього разу вдалося уникнути судових суперечок: завдяки ефективній комунікації з підприємцем було досягнуто добровільної згоди на демонтаж.Варто зазначити, що всі ці 9 сітілайтів приносили місту лише 1134 гривні на місяць (по 126 гривень за кожен). У підсумку, пріоритетом стало збереження історичного вигляду Ужгорода, а не символічний та сміхотворний дохід.Нагадаю, що цей процес очищення історичного центру міста від рекламних конструкцій розпочався у 2018 році, коли я ініціював петицію про заборону встановлення реклами в історичних зонах Ужгорода. Петиція здобула широку підтримку громади та стала поштовхом для впровадження цієї ідеї.Сьогодні пішохідна частина міста на вулиці Волошина та інших центральних вулицях звільнена від сітілайтів. Це важливий крок для покращення естетики міського середовища та створення комфортнішого простору для ужгородців і гостей міста.Дякую усім, хто підтримав цю ініціативу.🗣Надіслати новину🚀Віталій Глагола | Підписатися