Джерело
Центр комунікації | У квітні-травні 2026 року за підтримки проєкту Конгресу Ради Європи «З...
656 Охват/переглядів
2026-02-06 16:03
Повідомлення №16358
📣 У квітні-травні 2026 року за підтримки проєкту Конгресу Ради Європи «Зміцнення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України» буде проведено першу в Києві Громадську Асамблею в Оболонському районі.📌 Тема: Як ми можемо підтримати ветеранів, ветеранок та їхні сім’ї?За результатами Громадської Асамблеї всі напрацьовані рекомендації будуть передані органам влади для обов’язкового розгляду та врахування в подальших рішеннях.🌐 Детальніше про Громадську Асамблею в Оболонському районі міста Києва читай за посиланням: https://obolon.kyivcity.gov.ua/hromadska-asambleia-v-obolonskomu-raioni-mista-kyieva Слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах, щоб не пропустити старт реєстрації та інші оновлення.🤝 Підготовка та впровадження Громадської Асамблеї відбувається у рамках Плану дій Ради Європи для України на 2023–2026 роки «Стійкість, відновлення та відбудова» в межах проєкту «Посилення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України», що реалізується Центром експертизи багаторівневого врядування при Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.КНП «Центр комунікації» долучається до реалізації ініціативи, забезпечуючи її інформаційну підтримку та комунікаційний супровід.