Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КМВА (Київська міська військова адміністрація)
Додано 25 гру 2021

КМВА (Київська міська військова адміністрація)

@VA_Kyiv
Кількість підписників: 52 522
Фото: 8,660
Відео: 2,320
Посилання: 743
Опис:
Офіційний Telegram-канал Київської міської військової адміністрації. Начальник КМВА — Тимур Ткаченко Офіційні сторінки: Фейсбук: https://www.facebook.com/kyivmva Твіттер: https://x.com/kyivmva

👥 Кількість підписників

52 522
Середній/День:: -12
Середній/Тиждень:: -31
Середній/Місяць:: -123

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 790
Середній/День:: 6,350
Середній/Тиждень:: 6,689
ERR: 12.93%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 5.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Київська міська військова адміністрація спільно з Платформою Пам’яті Меморіал вшановують пам’ять полеглих захисників родом із Києва Гранатометник Валерій Скрипка, позивний Лєший, загинув 19 березня 2022 року під час оборони Київської області. 44-річний захисник отримав множинні осколкові поранення біля села Мощун.Валерій народився у Києві. Закінчив Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захищав Україну з початку російсько-української війни. Служив у 54-й окремій механізованій бригаді, брав участь в боях на Світлодарській дузі 2016 року та на всій території АТО/ООС. Був стрільцем-гранатометником. Побратими пригадують його як веселу та енергійну людину, хорошого друга і надійного товариша.Коли повернувся з армії, Валерій багато працював, однак весь час хотів назад на службу. Зупиняла дружина, адже у 2021-му подружжя дізналося, що очікують на другу дитину.23 лютого 2022 року оголосили збір резервістів. Лєший планував повернутися до побратимів у 54-ку. Однак наступного дня вже почалася повномасштабна війна, тому його направили до 72-ї ОМБр Чорних Запорожців. Їх підрозділ вирушив обороняти Київщину.«Ти загинув, щоб ми жили... Але моє життя зупинилося разом iз твоїм серцем… Час не лiкує рани... навпаки перестаєш вірить в диво, і це дуже важко прийняти, що тебе вже немає і не буде поряд... Як же важко i страшно жити без тебе, серце розривається на шматочки, душа кричить вiд болю i плаче вiд усвiдомлення того, що це – назавжди. Залишилось все... а тебе немає», – написала дружина Наталія.Солдат Скрипка посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.Поховали військовослужбовця на Берковецькому цвинтарі у рідному Києві.У Валерія залишилися дружина та двоє синів: Олександр і Дамір. Молодший синочок народився через 5 місяців після загибелі тата.Допоможіть вшанувати пам'ять захисників та захисниць родом з Києва – розкажіть про своїх рідних і близьких, заповнивши форму. Підтримайте Меморіал, аби платформа могла продовжувати вшановувати пам’ять полеглих.
Нарада з міністром оборони України Рустемом Умєровим і новим начальником Генерального штабу Андрієм Гнатовим.Обговорили ситуацію на фронті та у взаємодії з партнерами щодо гарантій безпеки для України. Визначив ключові завдання.Міністру оборони – невідкладно сформувати команду, яка займатиметься взаємодією з партнерами щодо всіх деталей необхідної Україні системи безпеки та впровадження рішень, які ухвалюються на військово-політичному рівні. Вже цього тижня сформована команда має взяти участь у роботі в Лондоні – у відповідній зустрічі військових представників.Начальнику Генштабу – прискорити формування корпусної системи в наших Силах оборони та провести аудит актуальних потреб бойових бригад. Потрібне максимальне забезпечення бригад для стійкості наших позицій як на фронті, так і в дипломатичній роботі.Зміцнення армії – це незмінний пріоритет, і в цьому питанні не може бути кроків назад. Сили оборони та безпеки України, оборонно-промисловий комплекс та багаторівнева взаємодія з партнерами є основою нашої незалежності.
За поданням начальника КМВА Тимура Ткаченка Рада оборони Києва прийняла рішення про відновлення руху Південним мостом з 12.03.2025 рокуНа засіданні Ради оборони Києва за поданням начальника КМВА Тимура Ткаченка прийняли пропозицію щодо відновлення руху Південним мостом.Наразі буде відновлено рух для всіх видів автотранспорту з лівого берега на правий. Обмеження на смугах з правого берега на лівий залишаються тимчасово у зв'язку з ремонтними роботами. "Впевнений, що питання якнайшвидшого і якісного ремонту на контролі міського голови Віталія Кличка. Я наполягаю, що міст повинен бути в ресурсі. Це питання логістичної безпеки", – зауважив Тимур Ткаченко. Також Рада оборони підтвердила рішення дозволити рух під час повітряних тривог всіма мостовими переходами столиці. Проте у разі повідомлення про загрозу з повітря Подільський мостовий перехід та Дарницький залізничний міст буде перекритий однією смугою з лівого на правий берег.Крім цього, Рада оборони удосконалила алгоритм вивезення пошкоджених та покинутих автомобілів з вулиць та доріг транспорту. Рішення, запропоноване Тимуром Ткаченком в січні цього року, затверджене Радою оборони в частині виконавців та місць тимчасового розміщення таких авто."Тепер, сподіваюся, прибрали всі технічні моменти, які сповільнюють цей процес. Обов'язково повідомлятиму, як просувається евакуація", – підсумував Тимур Ткаченко.
Минулої ночі російська армія здійснила чергову масовану атаку проти нашої енергетики. Під ударом були різні об’єкти в кількох регіонах – на Одещині, Полтавщині, Чернігівщині, Тернопільщині. Загалом росіяни застосували майже 70 ракет – крилатих та балістичних, а також майже дві сотні ударних дронів. Усе це – проти інфраструктури, яка забезпечує нормальне життя. Зараз усюди, де потрібно, тривають ремонтні та відновлювальні роботи. На жаль, є пошкодження і звичайних житлових будівель. У Харкові російська ракета влучила поруч із будинком. Люди постраждали. Надається необхідна допомога.Для захисту українського неба сьогодні були задіяні літаки F-16 і надані Францією Mirage-2000. Зокрема «міражі» успішно відпрацювали проти російських крилатих ракет. Дякую! Також відзначу за результат наші зенітні ракетні війська, армійську авіацію, всі наші підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи.Першими кроками для встановлення реального миру має бути примус єдиного джерела цієї війни, тобто Росії, до припинення саме таких ударів проти життя. І це реально проконтролювати. Тишу в небі – заборону на використання ракет, далекобійних дронів та авіабомб. А також тишу на морі – реальну гарантію нормального судноплавства. Україна готова пройти шлях до миру, і саме Україна хоче миру з першої ж секунди цієї війни. Завдання – примусити Росію зупинити війну.
Тимур Ткаченко: варто переглянути алгоритм видачі, контролю, а разом з тим - форму перепусток для руху під час комендантської годиниЯк повідомив начальник КМВА, система, яка існує зараз — вичерпала себе. Нарікання на зловживання надходять як публічно, так і непублічно. Оновлення перепусток шляхом їх щорічної зміни — недостатній спосіб контролю. Як і проведення звірок чи перевірок в ручному режимі.“Я бачу, що варто застосувати цифрові інструменти для усунення зловживань. Такі практики поодинокі, але успішно впроваджені в інших громадах”, – зазначив Тимур Ткаченко.За словами начальника КМВА, кожну перепустку буде прив’язано до цифрового реєстру. Доступ до нього буде в правоохоронних органів та відповідних військових структур. Посилання на інструмент підтвердження перепустки буде на кожному бланку. Це QR-код, який будуть зчитувати при зупинці транспорту під час комендантської години. Доступ до інструментів верифікації як по Києву, так і по Київській області буде синхронізовано“Таким чином швидко та без маніпуляцій визначимо: хто, коли, як і для чого отримав перепустку. І покінчимо зі зловживаннями та підробними документами”, – підкреслив Тимур Ткаченко
Начальник КМВА Тимур Ткаченко: за місяць від російських атак та падіння уламків у Києві загинули 5 людей, ще 7 – отримали поранення.Всього у січні повітряну тривогу оголошували 60 разів, загальною тривалістю понад 60 годин. Протягом місяця противник здійснив 13 атак дронами-камікадзе та 1 ракетний удар.Ворожі удари, як повідомив начальник КМВА, завдали руйнувань майже в усіх районах міста:▪️Дарницький – 3 рази;▪️Голосіївський, Деснянський, Печерський, Солом’янський – по 2 рази;▪️Дніпровський, Святошинський, Шевченківський – по 1 разу.Також ворог намагається дестабілізувати місто іншими методами. Лише у січні отримано 940 повідомлень про замінування, з яких 785 – за один день. Начальник КМВА висловив подяку всім службам і комунальникам, які ліквідують наслідки обстрілів. Але особливо — військовим, які цілодобово захищають Київ і всю країну."Попри виклики, продовжуємо працювати над важливими для міста рішеннями. Пріоритет — безпека та стабільне функціонування столиці", — підсумував Тимур Ткаченко.
Провів сьогодні Ставку. Була окрема доповідь Головкома Сирського щодо фронту. Донецькі напрямки – найбільш жорсткі, – Запоріжжя, Херсон, Харківщина. Деталі щодо Курщини – бої за участі північнокорейських військових. У них багато втрат. Дуже. І ми бачимо, що російські військові та північнокорейські наглядачі взагалі не зацікавлені у виживанні цих корейців. Усе в них робиться так, щоб для нас було неможливо захопити корейців у полон: їх свої ж добивають, є такі факти. І в штурми росіяни їх посилають так, щоб у них було мінімум захисту. Сьогодні були повідомлення, щодо кількох солдатів із Північної Кореї. Нашим воїнам вдалося взяти їх в полон. Але вони були дуже важко поранені, і їх не вдалося реанімувати. Це один із проявів того божевілля, на яке здатні диктатури. Корейський народ не має втрачати своїх людей в боях у Європі. І на це можуть вплинути, зокрема, й сусіди Кореї, зокрема Китай. Якщо Китай щирий у своїх заявах, що війна не повинна розширюватись, потрібен відповідний вплив на Пхеньян.
Ще один ґрунтовний доказ російських воєнних злочинів проти України й українців – дослідження Yale HRL. Дослідники Єльського університету ідентифікували сотні українських дітей із Донецької та Луганської областей, яких викрала Росія з лютого 2022 року, а також місця їхнього перебування та маршрути депортації.148 юних українців уже є в російських базах даних із розміщення дітей, 42 з них усиновлені, взяті під опіку або мають призначеного російського опікуна. Ще 166 дітей розміщено в російських сім’ях. Звіт показує всьому світу, на що йде Росія, щоб стерти українську ідентичність. Наскільки системною є її політика в цьому напрямі.Україна постійно працює над тим, щоб наші діти повернулися додому, а всі винні в жахливому злочині викрадення були покарані. Це складний виклик, але ми робимо все необхідне, і ми вдячні всім, хто нам допомагає. Кожній країні, організації, лідеру – політичному та громадському. Тільки разом можемо відновити справедливість, яку Росія порушила в такому масштабі, захистити майбутнє українських дітей і повернути їх додому.#BringKidsBack
В нашій історії є сторінки, які боляче згадувати, але які неможливо забути. Злочини, що доводять: жорстокість та цинічність тиранів не мають меж. І ще не вигадано слів, щоб повною мірою описати той біль, який пережили українці. У 1921, 1922, 1923 роках. У 1946-му і 1947-му. І в найстрашніші 1932–1933 роки Голодомору-геноциду.Чоловіки, жінки, діти. Мільйони невинних і замордованих. Мільйони наших предків, яких тоталітарний режим штовхнув в обійми голодної смерті. Цинічно, жорстоко, цілеспрямовано.За те, що вони українці.Як можна прагнути стерти цілий народ? Як можна відбирати в людей останнє: останні харчі, останні засоби до існування, останню надію на життя? Це неможливо збагнути. Але є те, що ми точно знаємо. Нас прагнули знищити, замордувати, упокорити. Не змогли.Від нас хотіли приховати правду й замовчати страшні злочини назавжди. Не змогли.Нас хотіли заплутати, ввести в оману, зробити так, щоб ми сумнівалися, не пам’ятали, а тому пробачили їм. Не змогли.І щороку наприкінці листопада з глибоким сумом і великою повагою ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, що стали жертвами голодоморів. Сьогодні, як і завжди, рівно о 16-й годині ми запалимо свічки пам’яті. Допоки ми запалюємо цей вогонь, не згасне спогад про них. Нехай тепло від мільйонів свічок пам’яті зігріє мільйони їхніх душ. Вічна памʼять їм усім!
14 листопада в Києві відбулася зустріч начальника Київської міської військової адміністрації генерал-полковника Сергія Попко та першого заступника КМВА генерал-майора Володимира Кидоня з делегацією Служби військового призову та рекрутингу Збройних Сил Литовської Республіки на чолі з Директором паном Арунасом Бальчонасом.Метою зустрічі було ознайомлення литовських колег з основними функціями та завданнями, покладеними на Київську міську військову адміністрацію, а також обмін досвідом у реалізації ключових напрямів діяльності у сфері оборони та безпеки. Учасники зустрічі детально обговорили питання організації мобілізаційних заходів у Києві та взаємодії з військовими частинами та підрозділами складових сил оборони.Особливу увагу литовські партнери приділили питанням безпеки та збереження життя населення столиці, розвитку та облаштування захисних споруд цивільного захисту, а також організації пунктів незламності. Важливим акцентом зустрічі стало обговорення механізмів захисту критичних об’єктів Києва та забезпечення надійного протиповітряного прикриття цих об'єктів. «Ми задоволені результатами зустрічі і сподіваємось, що завдяки нашій спільній співпраці у військовій та безпековій сферах ми наближаємо мир в Україні після нашої Перемоги!» - сказав начальник КМВА, генерал-полковник Сергій Попко.