Джерело
Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт. | Ще до речі на цю тему, бачив в твіттері невеличку дискусію на ту тему ...
614 Охват/переглядів
2026-03-10 11:45
Повідомлення №2807
Ще до речі на цю тему, бачив в твіттері невеличку дискусію на ту тему що сильних молодих гравців з росії все менше беруть в VCT ЕМЕА, та вони вимушені йти грати в китайський регіон або інші.А не беруть через складності з візами та іноді навіть "потенційними політичними проблемами".Що це означає? Що треба ще більше трайхардити та займати їх місця.Де наші скажені дуліки?Або гравці з оператором в стилі йору?Або стабільні гравці на скаут-ініціаторах а-ля Leo?Це наразі ті ролі, які потрібні не одній команді VCT рівня.Історично в кіберспорті українці давали прочухана росіянам там, де хотіли цього. Навіть маючі менше можливостей та гірші умови.То давайте, тренуйтесь, ставте цілі, вірте в процес - все можливо!Особливо в цей час, коли навіть в VCT командах НІХТО не застрахован.Он, після KickOff вже команди заміни роблять.Шукають крутих гравців та молоді таланти, що б вписались в тір1 команди аби їх підсилити.Розумію, що це більше для тих хто молодше за 22 або за кордоном.Та у нас чимало складнощів, але все одно перспективи є - та все залежить саме від вас!