Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укрзалізниця
Додано 14 лип 2024

Укрзалізниця

@UkrzalInfo
Кількість підписників: 232 616
Фото: 5,880
Відео: 447
Посилання: 1,370
Опис:
Офіційний канал Укрзалізниці: інформація щодо роботи компанії, руху поїздів, інші важливі події залізниці. Квитки у чат-боті: @Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot Застосунок УЗ: https://app.uz.gov.ua/start Затримка поїздів: https://uz-vezemo.uz.gov.ua/
Джерело

Укрзалізниця | Укрзалізниця планує передати Одеську залізничну лікарню в комунальну в...

Логотип телеграм спільноти - Укрзалізниця Укрзалізниця @UkrzalInfo
45 100 Охват/переглядів 2025-12-11 10:16 Повідомлення №7531
Укрзалізниця планує передати Одеську залізничну лікарню в комунальну власність – колектив, обслуговування залізничників та цільове призначення буде збережено Укрзалізниця продовжує системну роботу з передачі непрофільних активів. Наразі готується рішення щодо передачі Одеської залізничної лікарні у комунальну власність – для потреб громади. На її базі планується створення стаціонарного лікарняного відділення на 500 ліжок та поліклініки, яка зможе приймати до 600 відвідувань на день. Наразі компанія очікує якнайшвидшого внесення Міністерством розвитку громад та територій на розгляд Кабінету Міністрів України проєкту рішення щодо передачі лікарні у комунальну власність.При цьому буде збережено цільове призначення закладу, весь трудовий колектив, а також забезпечено стабільне фінансування. Заклад отримає доступ до ширших джерел фінансування, зокрема з місцевих бюджетних програм, що дозволить розширити перелік медичних послуг, оновити обладнання та обслуговувати більшу кількість мешканців міста. Принципово важливо: у цьому медзакладі й надалі зможуть проходити лікування працівники залізниці, а також обслуговуватися городяни. Разом із приміщеннями лікарні у комунальну власність буде передано земельні ділянки, будівлі, обладнання та медичну апаратуру. Нагадаємо, раніше Укрзалізниця вже передала у комунальну власність дві відомчі лікарні в Харкові та Львівську лікарню до сфери управління МОЗ.