Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Рівень споживання зростає🔹 Через бойові дії та з і...
50 300 Охват/переглядів
2024-09-18 07:46
Повідомлення №3285
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Рівень споживання зростає🔹 Через бойові дії та з інших причин знеструмлені 522 населені пункти🔹 Внаслідок негоди знеструмлені 6 населених пунктів на ДніпропетровщиніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог повторно атакував енергооб’єкт на Сумщині. Внаслідок атаки БПЛА виникла пожежа, до ліквідації залучались підрозділи ДСНС. Знеструмлень не було. Споживачі м.Суми та Сумського району, які залишались без електропостачання після обстрілів попередньої доби, наразі вже заживлені. СПОЖИВАННЯСпоживання зростає. Сьогодні, 18 вересня, його рівень, станом на 9:30, був на 2,6% вищим, ніж в цей же час у вівторок, 17 вересня. Вчора добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у понеділок, 16 вересня.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16:00 до 22:00. ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 17 732 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1510 МВт.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 522 населені пункти.Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Запорізькій, Харківській, Чернігівській, Миколаївській, Херсонській областях.Через негоду на ранок були знеструмлені 6 населених пунктів на Дніпропетровщині. З технічних причин є знеструмлені споживачі у Київській та Чернігівській областях. 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram 🔹Linkedin