Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання знизилось через спадання спеки🔹 Обмеж...
92 900 Охват/переглядів
2024-07-25 07:50
Повідомлення №3096
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання знизилось через спадання спеки🔹 Обмеження прогнозуються з 16:00 до 22:00🔹 Через негоду є відключення на Тернопільщині та ХмельниччиніСПОЖИВАННЯСьогодні, 25 липня, застосування заходів обмеження прогнозується лише в години вечірнього максимуму споживання – з 16:00 до 22:00 буде діяти одна черга відключень. Причина – комплексна: спека спала і споживання електрики в Україні знизилось. Сьогодні на ранок споживання на 6% менше, ніж його прогнозований рівень (без урахування обмежень) на ранок четверга, 18 липня. При цьому, зменшився і дефіцит потужності – з ремонт повернувся в роботу блок на одній з атомних станцій, а сонячна погода та помірна температура сприяють збільшенню виробництва електроенергії на сонячних електростанціях.Значний дефіцит енергії в енергосистемі України – результат 8 російських масованих атак, які ворог здійснив з початку року на об’єкти енергетики. Внаслідок цього країна втратила 9 ГВт виробничої потужності українських електростанцій. Така потужність дорівнює споживанню влітку у пікові години таких європейських країн як Нідерланди, Фінляндія або разом Словаччини, Литви, Латвії та Естонії.Нагадуємо, що споживачі кожної області, які не належать до переліку об’єктів критичної інфраструктури, розділені на 6 черг (груп). Застосування обмежень до трьох черг означає, що для половини споживачів у кожному регіоні одночасно застосовані погодинні відключення. Якщо застосовано більше, ніж три черги графіків – обмеження розповсюджуються на більшу кількість споживачів. Інформацію щодо графіків відключень в кожному регіоні дивіться на сайтах обленерго або на їхніх сторінках у соцмережах.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез негоду на ранок знеструмлені 34 населені пункти в Тернопільській та Хмельницькій областях.На ранок через бойові дії та з інших причин повністю та частково знеструмлені 483 населені пункти. Через бойові дії: є знеструмлення у Донецькій, Харківській областях.З технічних причин знеструмлювались споживачі у Запорізькій, Чернігівській областях.🔹 Facebook 🔹 YouTube 🔹 Instagram 🔹 Linkedin