Джерело
Укренерго | Стан енергосистеми України:🔹У вівторок, 19 вересня, максимум спожива...
27 300 Охват/переглядів
2023-09-20 07:31
Повідомлення №2343
Стан енергосистеми України:🔹У вівторок, 19 вересня, максимум споживання був на рівні понеділка 18 вересня;🔹Сьогодні є імпорт зі Словаччини та експорт до Словаччини та Молдови ;🔹Через погодні умови знеструмлено 10 населених пунктів. Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 418 населених пунктів.СПОЖИВАННЯУ вівторок, 19 вересня, вечірній максимум споживання був на тому ж рівні, що й на початку тижня 18 вересня.ЕКСПОРТ/ІМПОРТСьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини. Загальний обсяг 645 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 200 МВт.Експорт сьогодні здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 2813 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 396 МВт.МАГІСТРАЛЬНІ МЕРЕЖІВчора було зафіксоване тимчасове вимкнення дією захисту міждержавної високовольтної повітряної лінії на стороні сусідньої країни. Через 7 хвилин лінія була повернута в роботу, знеструмлення споживачів не було.МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез погодні умови знеструмлено 10 населених пунктів в Хмельницької області. Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 418 населених пунктів. Внаслідок ракетних та артилерійських обстрілів є пошкодження в мережах на Донеччині, Харківщині. На ранок ще залишаються знеструмлені через бойові дії споживачі на Дніпропетровщині, Запоріжжі, Сумщині, Чернігівщині, Херсонщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.З технічних причин є знеструмлення споживачів у Кіровоградській області, тривають ремонтні роботи.ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇНа одній з теплових електростанцій з ремонту в роботу повернувся енергоблок. На інших об'єктах генерації триває планова ремонтна кампанія.