Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Джерело

Укренерго | Після масованих атак у січні, коли на дворі було понад 20 градусів мор...

Логотип телеграм спільноти - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
21 700 Охват/переглядів 2026-05-15 15:01 Повідомлення №4972
«Після масованих атак у січні, коли на дворі було понад 20 градусів морозу, на це ніхто не зважав. Ми розуміли, що люди так само мерзнуть, що вони дуже чекають світла. Тому – йшли і працювали за будь-якої температури». Так про свою нещодавню роботу в екстремальних умовах розповідає Олександр, старший диспетчер однієї з високовольтних підстанцій «Укренерго». Хоробрості й витривалості нашому колезі – не позичати. Початок повномасштабного вторгнення він зустрів на зміні й залишався на підстанції аж 67 діб поспіль. Його дім тоді опинився у тимчасово окупованій зоні, а родина – за лінією фронту. Під щоденними обстрілами та свистом ракет – він, разом із колегами, неодноразово ліквідовував причини аварійних знеструмлень, фактично живучи на робочому місці.Олександр – людина обов’язку. Звик ставити роботу вище за власний комфорт. Після нічних «прильотів» його команда одразу виїжджає на відновлення, перечікуючи тривоги в укриттях. Він залишається на посту доти, доки не вдасться заживити максимальну кількість споживачів. У такі дні про відпочинок годі й мріяти – робота може тривати по 16, а іноді й по 20 годин поспіль.Сьогодні надійним тилом для Олександра є сім’я – дружина та маленький син. Їм важко змиритися з нічними дзвінками та екстреними виїздами чоловіка і тата. Хвилюються і завжди чекають повернення. «На підстанції у нас теж своя родина – колектив дуже дружній, підтримуємо одне одного. Тільки так і тримаємось», – каже колега. Дякуємо Олександрові за його самовідданість, за безсонні ночі та роботу заради світла в наших оселях – попри будь які труднощі й небезпеки. Незламність не згасає!