Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Джерело

Укренерго | Мама – за основною професією, і… електромонтер високовольтної підстанц...

Логотип телеграм спільноти - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
20 800 Охват/переглядів 2026-05-10 06:00 Повідомлення №4948
Мама – за основною професією, і… електромонтер високовольтної підстанції за сумісництвом 😊 У День матері розповімо вам про колегу, яка багатьом подає приклад своєю сумлінною працею і відвагою.«Кажуть, енергетика – не жіноча професія. Але практика це спростовує! Звісно, іноді доводилось відстоювати свою професійність більше, ніж колегам-чоловікам. Однак загалом – ця професія завжди була про характер, а не про стать», – так про свою роботу розповідає пані Вікторія, електромонтер однієї з високовольтних підстанцій «Укренерго».Наша колега віддала енергетиці вже майже 30 років. На такий вибір надихнула мама, яка сама майже все життя відпрацювала на підстанції  і стала для доньки прикладом. Свій перший робочий день, у 19 років, Вікторія пам’ятає до дрібниць: гігантське обладнання тоді здавалося незрозумілим, а страх збивав з пантелику. Однак, підтримка колективу та щире бажання вчитися – зробили свою справу.З війною та окупацією Вікторія зіткнулась ще у 2014 році.  Була змушена переїхати. А повномасштабне вторгнення зустріла вже на іншому об'єкті – теж поруч із лінією фронту. «І знову той страх… Як дістатись до роботи, коли залишаєш сім’ю у підвалі? Але вибору не було, треба йти. Якийсь час я жила на підстанції, так було безпечніше. А у перервах між обстрілами – ми разом із колегами покидали укриття та приступали до відновлення пошкодженого устаткування», – згадує колега.  Навіть після евакуації та переходу на нове місце роботи – війна наздогнала Вікторію. Один із найстрашніших моментів жінка пам’ятає до секунди: «О п’ятій ранку прилетів перший ворожий безпілотник… Потім ще два, з інтервалом у п’ять хвилин. Було пошкоджено важливе обладнання, зникло живлення власних потреб підстанції. Наша зміна вже закінчилась, але ми все одно залишилися і допомагали. В той же день усе відремонтували!», – розповідає колега. Сьогодні, попри щоденні ризики, пані Вікторія не уявляє свого життя без улюбленої роботи і рідної підстанції: «Це велика відповідальність і моя гордість. Ми забезпечуємо країну електроенергією у такі важкі часи. А дівчатам, які лише розмірковують, чи обирати для себе цей шлях, скажу так: не бійтеся. Вчіться, будьте наполегливими і вірте у свої сили».Дякуємо пані Вікторії та її колегам за сміливість, стійкість і сумлінну працю. Пишаємося вами. Незламність не згасає!