Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Джерело

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до з...

Логотип телеграм спільноти - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
30 400 Охват/переглядів 2026-03-23 08:00 Повідомлення №4799
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок дронових атак на енергетичну інфраструктуру та артилерійських обстрілів у прифронтових регіонах – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Миколаївській і Кіровоградській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже почались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через наслідки попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України з 17:00 до 22:00 сьогодні будуть застосовуватись графіки обмеження потужності для промисловості та графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у своєму регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 23 березня, станом на 9:30, його рівень був на 1,4% нижчим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 20 березня. Причина – ясна погода у більшості регіонів України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 22 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої неділі – 15 березня. Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin