Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Через наслідки нег...
32 400 Охват/переглядів
2026-02-04 08:21
Повідомлення №4621
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Через наслідки негоди залишаються знеструмленими 16 населених пунктів на Одещині🔹Протягом всієї доби в усіх регіонах України зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергетичну інфраструктуру в кількох областях. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Сумській, Донецькій, Дніпропетровській, Херсонській та Запорізькій областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого повернення в роботу пошкодженого ворогом обладнання. Через наслідки попередніх російських обстрілів – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 4 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 5,2% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина змін – менша кількість знеструмлених споживачів, ніж після масованої ракетно-дронової атаки попередньої доби. А також – менший обсяг вимушених заходів обмеження в окремих регіонах. Вчора, 3 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,9%, нижчим, ніж максимум попередньої доби – у понеділок, 2 лютого. Причина – більша кількість знеструмлених споживачів після масованої ворожої атаки на енергетичну інфраструктуру. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України протягом всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови на ранок повністю або частково залишались знеструмленими 16 населених пунктів на Одещині. Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях здійснюють фахівці місцевого обленерго.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin