Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до ...
31 300 Охват/переглядів
2025-05-14 07:45
Повідомлення №3902
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹 Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у період з 16:00 до 22:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 14 травня, станом на 9:30, його рівень був на 2% меншим, ніж в цей же час попереднього дня — у вівторок. Це пояснюється встановленням безхмарної погоди у більшості регіонів України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 13 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби — у понеділок, 12 травня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Враховуючи високу ефективність роботи сонячних електростанцій, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на денні години. Користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.У період з 16:00 до 22:00 — є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, не вмикайте у цей час кілька потужних електроприладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin