Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Джерело

Укренерго | ​​Одна з небагатьох і одна з найкращих. Понад 20 років в «Укренерго» п...

Логотип телеграм спільноти - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
34 900 Охват/переглядів 2025-04-05 06:24 Повідомлення №3827
​​Одна з небагатьох і одна з найкращих. Понад 20 років в «Укренерго» працює Наталія – електромонтер з обслуговування підстанцій. Перевірка і встановлення заземлення, оперативне перемикання обладнання, контроль допуску працівників до робіт – все це входить до її щоденних обов’язків. А від швидкості та чіткості виконання завдань, особливо під час війни, залежить дуже багато. У жовтні 2022-го саме під час чергування Наталії відбулася перша масована російська атака на українську енергосистему. Ворог тоді випустив близько 100 ракет, намагаючись надовго занурити українців у темряву. Оперативне ухвалення правильних рішень дозволило уникнути виведення з ладу станційного устаткування. Колектив на підстанції – майже виключно чоловічий. Та й загалом жінок-електромонтерів в Україні небагато. Але Наталія не просто працює нарівні з усіма, а й отримує за свою роботу відзнаки. Так, два роки тому наша колега стала стала переможницею конкурсу «Жінки української енергетики». «У нашій роботі потрібно бути сміливим і готовим до екстремальних ситуацій, адже труднощі виникають часто. А працювати на стратегічному об’єкті під час війни – це подвійна відповідальність. Коли я тільки прийшла в енергетику, багато хто сумнівався, чи витримає жінка цю роботу – фізично, морально, емоційно. Минуло понад 20 років, і я щодня доводжу: витримає. Тому що це – не просто професія, це покликання. Кожен виклик, кожне аварійне відключення – навчили мене бути сильною. І я пишаюся тим, що серед тисяч рук, які тримають енергосистему України, є і мої», – розповідає про свою роботу Наталія. А ми пишаємось, що у нашому колективі є такі професійні і відповідальні працівниці. Дякуємо за роботу!