Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії тримається на високому...
32 400 Охват/переглядів
2025-02-21 08:36
Повідомлення №3729
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії тримається на високому рівні🔹 З 06:00 до 20:00 застосовуються заходи обмеження споживання для промисловості🔹 Будь ласка, не вмикайте сьогодні кілька потужних електроприладів одночасноНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВТриває ліквідація наслідків російських дронових атак на енергооб’єкти в Одеській області. Енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення стабільного електропостачання. Наразі оператор системи розподілу (обленерго) вимушено застосовує мережеві обмеження, що зумовлює необхідність відключень промислових та побутових споживачів м.Одеса. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається стабільно високим. Сьогодні, 21 лютого, станом на 8:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня — у четвер. Вчора, 20 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у середу, 19 лютого. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Для збалансування енергосистеми сьогодні з 06:00 до 20:00 вимушено застосовуються заходи обмеження потужності для промисловості. Обмеження для побутових споживачів наразі не прогнозуються (за винятком аварійних ситуацій в мережах обленерго). Необхідність в ощадливому споживанні зберігатиметься до кінця доби. Будь ласка, обмежте використання потужних електроприладів. Не вмикайте кілька таких пристроїв одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin