Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось через потеплі...
50 800 Охват/переглядів
2025-01-07 08:22
Повідомлення №3615
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось через потепління у більшості регіонів🔹 Негода знеструмила 12 населених пунктів у двох областях 🔹 Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах триваютьСПОЖИВАННЯСьогодні, 7 січня, споживання електроенергії, станом на 9:30, було на 5,5% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Це пояснюється підвищенням температури повітря у більшості регіонів України. Вчора, 6 січня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 6,4% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 3 січня. Це пояснюється нижчою температурою повітря, порівняно з кінцем минулого тижня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих ракетно-дронових атак росіян протягом минулого року. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене та замінити знищене ворогом обладнання.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (ожеледь, сильний вітер) на ранок були знеструмлені 12 населених пунктів: 10 – в Івано-Франківській області і 2 у Черкаській. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням мереж. Протягом кількох годин знеструмлених абонентів планують заживити.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin